Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni iPhone SE 2 Çizimleri, iPhone 8’e Benziyor

Yeni iPhone SE 2 Çizimleri, iPhone 8’e Benziyor

Birkaç yıldır konuşulan iPhone SE 2‘nin bu sene tanıtılması bekleniyor. Yeni sızan çizimler nasıl bir iPhone SE 2 ile tanışacağımız hakkında bir fikir sahibi olabiliriz.

OnLeaks

Ünlü sızıntı hesabı @Onleaks’ten gelen çizimler, telefonun ön ve art yüzünü büsbütün gösteriyor. Çizimler evvelki sızıntılarla çeliştiğinden (özellikle çentiğin olmaması), biraz kuşkuyla bakmakta yarar var.

Fotoğraflarda yuvarlak zaviyeli, ince bir telefon görünüyor. 3,5mm kulaklık girişi olmayan cihazın bir Lightning portu, bir çerçevesi bulunuyor. Özcesi telefon, iPhone 8 ile neredeyse birebir görünüme sahip.

Kimi dedikodular, iPhone SE 2’nin iPhone 9 olarak tanıtılacağını söylüyordu, bu yüzden telefonun iPhone 8’e benzemesi mantıklı görünüyor. Ama iPhone 8 hala satılırken kullanıcıların birebir görünümlü bir cihazı neden tercih edeceği de tartışılabilir.

Çizimler doğruysa, iPhone SE 2 ile iPhone 8 arasındaki en değerli farklar, iPhone SE 2’nin daha yeni bir işlemci, daha âlâ bir kamera, daha büyük bir pil ve muhtemelen iOS 13 ile gelmesi olacak.

Daha evvel de söylediğimiz üzere çizimler, gerçek iPhone SE 2’yi yansıtmıyor olabilir. iPhone SE 2’nin çağdaş iPhone’un bir ucuz üzere görünmesini yahut birinci SE’nin dizaynıyla gelmesini bekliyoruz. Tüm bunlar dedikodulara dayandığından, iPhone SE 2’nin neye benzediğini görmek için Apple’ın tanıtımını beklememiz gerekecek.

Yorum Ekle