Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni HUAWEI MateBook 13 Artık Türkiye’de

Yeni HUAWEI MateBook 13 Artık Türkiye’de

HUAWEI MateBook 13, yenilikçi teknolojinin gücünü sahip olduğu tüm temas ve performans özellikleriyle birlikte genç profesyonellere sunuyor. HUAWEI FullView ekranı, mucize taşınabilirliği ve üstün imalat kalitesini bir araya getiren yeni HUAWEI MateBook 13, sınıfındaki cihazlar için yeni bir standart belirliyor. HUAWEI MateBook 13, 7.899,00 TL kampanya fiyatıyla Huawei Online Mağazası üzerinden satışa sunuluyor. Kampanya dahilinde 999 TL bedelindeki Freebuds 3 kablosuz kulaklık ise yalnızca 1 TL’ye paket kapsamında kullanıcıların oluyor. Huawei Online Mağazası üzerinden sunulan, 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan avantajlı kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Daha kolay ve akıllı irtibat

HUAWEI MateBook 13, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle temas özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay muhabere kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle birlikte, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği direkt dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı etraf ünitelerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil pratiklere meselesiz erişim sağlıyor.

HUAWEI Ultra-Slim FullView ekran deneyimi

HUAWEI, yenilikçi FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve dizaynıyla entegre ederek hafif, şık ve güçlü bir tasarım sunuyor. HUAWEI MateBook 13, sanayi önderi ekran-gövde nispeti olan yüzde 88 ile HUAWEI FullView dizaynını bir üst seviyeye taşıyor. 4.4 mm ölçülerindeki yan çerçevelere sahip HUAWEI MateBook 13, taşınabilirliğini korumak için küçük form faktörlü büyük bir ekrana sahip. Piyasadaki birçok 16:9 dizüstü bilgisayarın tersine HUAWEI MateBook 13, kullanıcının rahatlığını düşünerek daha ziyade içerik görüntülemeye müsaade veren 3:2 ekranla tasarlandı.

HUAWEI MateBook 13, 1000: 1 kontrast nispetinde 2K ekrana (200ppi’de 2160×1440) sahip olarak RGB renk gamının yüzde 100’ünü destekliyor. HD fotoğrafları görüntülerken yahut Blu-Ray diskleri oynatırken kullanıcılara canlı ayrıntılar görüntüleme ve imajları, görüntüleri süratli, yanlışsız bir halde gösterme yeteneğinden daha fazlasını sunuyor.

HUAWEI MateBook 13’te çok dokunuşlu 2K HUAWEI FullView Ekran da munfasıl bir seçenek olarak sunuluyor. Kullanıcılar üç parmağını aşağı gerçek süratlice kaydırarak bir ekran manzarasını süratli bir halde yakalayabiliyor ve kaydedebiliyor.

HUAWEI MateBook 13 metalik, minimalist bir dizayna sahip ve 286 x 211 x 14,9 mm ölçüleriyle yalnızca 1,3 kg tartısında. Bu ise her devir hareket halinde olan kullanıcılar için ülkü bir boyut ve yük sunuyor.

Kararlı ve Güçlü Performans Sağlayan Harika Donanım

Üst seviye performans sunan HUAWEI MateBook 13, 10. nesil Intel® Core ™ işlemci ile güçlendirildi. İşlemcinin yükseltilmesinin yanı sıra HUAWEI MateBook 13, 16 GB’a kadar çift kanallı RAM ile donatıldı. Ek olarak, HUAWEI MateBook 13, 2 GB GDDR5 ile NVIDIA® GeForce® MX 250’e sahip. Bu GPU, imaj ve medya düzenleme vazifelerinin yanı sıra parti deneyimlerini desteklemek için sürece gücü sağlıyor.

Geliştirilmiş güç seçenekleri

HUAWEI, BIOS seviyesinde önyükleme suratlarını optimize etti. Ayrıyeten, HUAWEI MateBook 13’te güç, parmak izi doğrulaması ve sistemde oturum açmayı tek bir düğmeye entegre eden Parmak İzi Güç Düğmesi bulunuyor. Bu Parmak İzi Güç Düğmesi, kullanıcıların parolalarını yine girmek yahut parmaklarını yine taramak zorunda kalmadan bilgisayarlarını süratli bir halde uyandırmalarına ve işlerine devam etmelerine imkan tanıyor.

HUAWEI MateBook 13, çeşitli şarj çıkışlarıyla kullanılabilen 65W Tip C taşınabilir adaptörle birlikte geliyor. Dizüstü bilgisayarınızı şarj etmek için güç adaptörünü kullanmanın yanı sıra, kimi telefonlar için HUAWEI SuperCharge’ı da destekliyor.

Yorum Ekle