Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni FastFoto Tarayıcısıyla 30 Saniyede 30 Fotoğraf

Yeni FastFoto Tarayıcısıyla 30 Saniyede 30 Fotoğraf

Epson FF-680W, otomatik besleyicisi sayesinde 30 saniyede 30 fotoğrafa kadar tarama sunuyor. Arşivinde çok sayıda fotoğrafa sahip olanlar için vakit kaybını ortadan kaldıran yeni model; süratli tarama, zenginleştirme ve kolay paylaşım sağlıyor.

El yazılı kişisel notlarınız da sizinle

FF-680W ile; ayırmaya gerek kalmadan 9×13 cm’den 21×91 cm’ye kadar standart, kare, panoramik ve anlık fotoğraflar dahil farklı biçimler ve boyutları taramak mümkün. Ayrıyeten, hem ön hem de art yüzleri ne hengam tarayacağını bilerek fotoğrafların ardındaki kişisel el yazılı notları otomatik olarak yakalayacak kadar da akıllı…

 

FastFoto FF-680W ile gelen yazılım sayesinde binlerce fotoğrafı zenginleştirmek süratli ve kolaydır. Fotoğrafları manuel olarak düzenlemeyi seçebilirsiniz; lakin tüm fotoğrafların anında paylaşılmaya hazır olduğundan emin olmak için ayrıyeten seçebileceğiniz, etkileyici otomatik özellikler içeren bir paket de mevcut. Bu paket, fotoğraf kırpma, döndürme, soluk fotoğraflarda renkleri geri kazanma ve parlaklığı, kontrastı ve rengi arttırma özelliklerini içeriyor. Başkaca, taramanın geliştirilmiş ve yepyeni bir sürümünü otomatik olarak kaydetme seçeneği de var.

Epson FF-680W ile evrakları paylaşmak ve depolamak son kademe kolay. Yazılım, kullanıcının muhtaçlığına münasip bir evrak tipi seçmesine müsaade vererek; JPEG’leri ve büyük TIFF’leri, 600dpi optik çözünürlükte, maksimum manzara kalitesiyle paylaşıma sokar. E-posta üzerinden gönderim, otomatik olarak Dropbox ve Google Drive üzere bulut hizmetlerine yükleme kolaylıkla mümkün.

Evlatlarınızın çizimleri ve kıymetli evraklar de dijital arşivde

Çok istikametli tarayıcı FF-680W, fotoğraflardan daha ziyadesi için kullanılabilir. Dikey olarak A4 boyuta kadar, 45 ppm süratte bir seri tek yahut çift taraflı belgeyi arşivleyebilir. Mektep sertifikaları ve raporları, evlatlarınızın çizimleri, gazete kupürleri yahut yönetimsel farklı matbu dokümanların tümünü süratli ve yüksek kalitede tarayarak dijital arşive almak ve istenirse paylaşmak artık çok kolay. Ayrıyeten, OCR yazılımı sayesinde taranmış evraklar Word yahut Excel’de düzenlenebilir ve PDF’ler aranabilir hale gelir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle