Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Yeni Çıkan Full Dayanıklı Laptop! GETAC b360 [ilk 5G’li dizüstü bilgisayar]

Yeni Çıkan Full Dayanıklı Laptop! GETAC b360 [ilk 5G’li dizüstü bilgisayar]

Askeriyede, inşaat alanlarında ve benzeri yerlerde kullanımı için yapılan full dayanıklı laptop GETAC b360 bugün lansmanı yapılarak satışa sunuldu. 5G teknolojisiyle tam uyumlu bir şekilde çalışan B360, kategorisinde iddialı duruşu, ekran parlaklığı ve güven hissi veren dayanıklılığı ile mobil olarak kullanılan getac b360 karşınızda!

GETAC B360

Mükemmel hız, en iyi performans ve süper ekran parlaklığı

GETAC B360

İşlemci modeli 10. Nesil Intel® Core™  B360, dayanıklı laptoplar arasında mevcut en süratli diz üstü bilgisayar unvanıyla rastgele bir sorun yaşanmadan çok sayıda programı birebir eş zamanlı olarak çalıştırabiliyor. Ekran özelliği 1.400 nit Tam HD yani kategorisinde en parlak ve en dayanıklı ekran özeliğine sahiptir.

Zorlu ortamlar için tam dayanıklı cihazlar üreten Getac B360‘lada bu meydanda argümanını sürdürüyor. Toz girişine ve yüksek tazyikli suya karşı tam himayeli olduğunu tescil eden IP66 standardına sahip cihaz çalışırken 180 cm yükseklikten düştüğünde bile zarar görmüyor. En son alınan MIL-STD 810H sertifikası, eserin dayanıklılığı konusunda kullanıcılara tam itimat veriyor.

İki için İki Model!

b360 pro

İki Yeni Model ile Karşınızda B360 ve B360 Pro

B360: Sınıfının en yüksek suratına ve ekran parlaklığına sahip B360 dayanıklılığına ek olarak, sınıfının en ince ve en hafif eseri olarak öne çıkıyor.

Kalınlık: 34,9 mm

Kilo ve ağırlık: 2,32 kg

Kullananlara ağır gelmeyecek, pratik olması ve taşınabilirliği açısından rahat!

Bu kadar kompakt bir dizayna karşın, B360’ın 13,3″ LumiBond® 2.0 ekranı, her türlü durum ve hava koşullarında maksimum tasarruf imkânı veriyor. En son teknoloji eseri 802.11ax Wi-Fi sistemi, bir evvelki nesil eserlere kıyasla üç kat daha süratli kablosuz ilişki suratına sahip. Cihazı kapatmaya gerek olmadan değiştirilebilen çift pil, standart bir özellik olarak sunulurken iki şarj arasında geçen müddette hiç kesintisiz enerji sağlamaya devam ediyor. Opsiyonel GPS ise, meydanda harita çıkarma, ölçme ve takip süreçlerini süratle ve basitçe yapmanıza imkân veriyor.

B360 Pro:

Yine B360’ın genel özellikleri bulunmakta. Biraz daha eklemeler yapılarak askeri ekipmanların kullanımı için kolaylıklar sağlanılmıştır.

Ek seri portlar:

  • Pil hacmi yüksek daha uzun şarj kullanım süresi
  • PCMCIA
  • ExpressCard
  • Bağımsız harici ekran kartı takılabilir,
  • DVD, Bluray sürücüsü eklenebilir.

Rowina Lee,

Getac, B360 cihazıyla tüm dayanıklı bilgisayar sanayisi için çıtayı bir defa daha yükseltmiş oldu. Kullanıcılar sefer dayanıklılıktan ödün vermeden sınıfının en yeterli çalışma suratını ve ekran parlaklığını tek bir cihazda bulabilecek.

B360 4 Haziranda satışa sunuldu, B360 Pro ise, 3 Temmuz 2020 tarihinde satışa sunulacak.

Yorum Ekle