Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni Batman Sinemasında Yıldızlar Geçidi!

Yeni Batman Sinemasında Yıldızlar Geçidi!

Yerkürenin en tanınan üç çizgi romanından biri konumunda olan The ‘in yeni film uyarlamasının neredeyse külliyen ortaya çıktı: Twilight serisinden tanıdığımız Robert Pattinson, Daredevil ve Fantastic Beasts serilerinden tanıdığımız Colin Farrell, Transformers’tan tanıdığımız John Turturro, Gollum ve Lord of The Rings üçlemelerinden tanıdığımız Andy Serkis, Paul Dano, Zoe Kravitz ve Jeffrey Wright; yeni sinemada buluşuyor.

Colin Farrell, Batman’in ebedi düşmanı Oswald Copplebot yani Penguin rolünü üstlenirken; John Turturro, efsanevi mafya pederi Carmiene Falcone‘yi canlandıracak. Mafyatik ikili Batman’e karşı güçlerini birleştirecek.

Imalatta; laf konusu ikilinin yanı sıra Misim Hatter, Poison Ivy ve Solomon Grundy gibi harika berbatlar de nokta alacak. Lord of the Rings, Hobbit ve Maymunlar Cehennemi serisinden tanıdığımız Andy Serkis ise yeni serisinde Alfred rolüne hayat verecek.

Filmde Paul Dano, Batman’in gayri bir ezeli düşmanı The Riddler (Bilmececi) figürünü üstlenirken, Muhteşem Kahraman’ın vakit hengam dostu, devir düşmanı rolündeki Catwoman ise Zoe Kravitz tarafından canlandırılacak.

Sinemanın, 2021 yılının 2. çeyreğinde gösterime girmesi bekleniyor.

Yorum Ekle