Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni Apple AirPods Pro Tanıtıldı!

Yeni Apple AirPods Pro Tanıtıldı!

Apple, AirPods Pro kablosuz kulaklıklarını remi olarak tanıttı. Yeni kulaklıklar, farklı bir tasarım ve birtakım yeniliklere sahip. 

Kulaklıkların uç kısmında, artık silikon uçlar bulunuyor. Başkaca bir hava tahliye sistemi de, kulaklıkların kulakta daha konforlu durmasını sağlıyor.

Yeni AirPods Pro, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği de sunuyor; başkaca biri kasa içinde, biri de dışında olmak üzere iki adet mikrofona sahip. Kulaklık, tek bir şarj ile 24 saat dinleme ve 18 saat konuşma süresi sunuyor.

30 Ekim’de satışa sunulacak hikaye Yeni AirPods Pro’nun fiyatı, 1.899TL olacak. Bu arada standart AirPods’un da satışına devam edilecek. Çünkü AirPods Pro, AirPods’un yeni modeli olarak değil; daha gelişmiş, üst seviye alternatifi olarak raflara çıkacak.

Ortaya çıkan sızıntılar, Apple’ın çeşitli renk seçenekleri sunacağını söylüyordu. Velev o denli ki, renk seçenekleri tam 8 adet adet  deniyordu. Ancak tanıtımda, farklı renk seçeneklerinden bahsedilmemesi, herkes için sürpriz oldu denebilir.

Yorum Ekle