Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yavru köpek Narwhal’ın Kuyruğu, Kafasında!

Yavru köpek Narwhal’ın Kuyruğu, Kafasında!

Narwhal, öteki yavru köpeklerden biraz farklı. Bu sevimli köpek, alnının tam ortasında bir kuyruğa sahip. Missouri’deki bir köpek kurtarma öbeği olan Mac’s Mission, bu ay küçük Narwhal’ı soğukta, daha yaşlı bir köpeğin yanında bulduktan sonra muhafazaya aldı. Bu küçük köpeğin ayağı da yaralıydı.

Mac’s Mission, veladet bozuklukları, yaralanmalar yahut makûs davranışın tesirleri üzere şahsi gereksinimi olan köpekler üzerine odaklanan bir küme. Küme, küçük Narwhal’ı geçtiğimiz Salı günü röntgen için veterinere götürdü ve sonuçları Facebook üzerinde duyurdu. Mac’s Mission’ın söylediğine nazaran bu ek kuyruk hiçbir şeye bağlı değil ve “kendisini şu kadarki en havalı yavru köpek yapmaktan farklı” bir işe yaramıyor.

Mac’s Mission

Veteriner de bu ek küçük kuyruğun şu anda alınmasına gerek olmadığını söylüyor. Ek uzuv köpeği rahatsız etmiyor.

Başkaca, şayet merak ediyorsanız, yayınlanan görüntüden görülebildiği kadarıyla Narwhal çok alışılagelmiş bir halde sallanan olağan bir kuyruğa da sahip. Mac’s Mission, köpeğin durumu hakkında takipçilerini haberdar etmeye devam edeceğini ve sahiplenilmek için verilip verilmeyeceği konusunda henüz karar vermediklerini söylüyor.

Yorum Ekle