Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yamaha, 2020 Motosikletlerini Sergiledi

Yamaha, 2020 Motosikletlerini Sergiledi

Yerkürenin en büyük motosiklet fuarı Eicma kapılarını açtı, 2020’nin modelleri tüm yerkürede milyonlarca motosiklet kullanıcısının meraklı bekleyişini sonlandırdı. Tüm segmentlerdeki 2020 modellerini Milano’da düzenlenen Eicma’da sergileyen Yamaha Motor, sürücülerin ilgi odağı haline dönüşen Scooter, Supersport, Hyper Naked ve Sport Heritage serilerinin yeni ve yenilenen motosikletlerini meraklıları ile buluşturdu. Yamaha Motor Türkiye ise 2020 yılında odaklandığı eksiksiz müşteri deneyimine yönelik girişimleri ve yeni modelleri ile savlı büyüme gayesinde.

Milano’da düzenlenen fuarda “2019 yılında Türkiye’de Tenere 700 ile çok konuşulduk, uzun devirden beri beklenen bir modeldi ve hak ettiği ilgiyi de gördü” diyen Yamaha Motor Türkiye Umumî Yöneticisi Bora Berker Cansever “Türkiye motosiklet pazarında markamızın iskeletini oluşturan Kando felsefesi ile etkileyici dizaynlar, öncü teknolojilerle öne çıkmaya ve 2020 yılında da hizmetteki farklılıklarımızla dala katmaya devam edeceğiz. Bayi standartları ve müşterilerimize sunduğumuz satış sonrası hizmetlere yönelik dönüşümümüze 2019 yılı başından itibaren sürat katmıştık ve dönüşüm 2020’de de süratle devam edecek. Bölümde müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımız ile fark yaratan girişimlere imza attık. Dönüşüm bizim için yekun hizmet kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyeti demek. Bunun için eser ve modellerde sağlanan ve markanın DNA’sını oluşturan hizmet ve konfor yaklaşımımızı, geliştirdiğimiz ve daha çok müşteriye dokunan, şahsi hissettiren girişimlerle daha üste taşıyoruz. 2020 yılında yeni ve daha tüketici odaklı, küresel ve mahallî girişimler ile bölümde fark yaratarak pazardaki hareketi yükselteceğiz. 2020’de temel odağımız, beklentilerin ötesinde bir deneyim sunarak müşteri memnuniyetini en üste taşımak,” dedi.

Küresel pazarda satış performansı ile 5. sırada mekan alan Türkiye, mahsusen eksiksiz müşteri deneyimine yönelik uzatılmış garantiden, finansal tahlillere, standardize edilmiş bakım fiyatlarından, kaskoya, birçok hususî hizmeti marka çatısı altında toplayarak kıymetli bir satış performansına ulaştı. Yamaha Motor Türkiye, 2020 yılında geliştirdiği ve müşteriye dokunan, yüksek yarar sağlayan ve marka ile müşteri arasında en sıcak ilgiyi sağlayan girişimleri ile de küreselin yıldızı olmaya aday.

Yamaha’nın sürüşü konfora dönüştüren 2020 modellerinden kimileri…

Yeni TMAX Tech MAX, en yüksek teknik özelliklere sahip sport scooter…Tam donanımlı premium model, harika hızlanma ve yüksek seyir suratı için daha güçlü tork ve uzun aralı yolculuklar için yeni bir 560 cc motor ile donatıldı. Hafif şasisi ile kalabalık kent sokaklarında gezinmek için de ülkü seçenek olarak öne çıkıyor.

Yamaha, orijinal Tricity 300 ile Urban Mobility segmentini bir üst seviyeye taşıyor. Güçlü torku ve harika hızlanması Tricity 300’ü kent içinde ve dışında seyahatin hem en ekonomik hem de en süratli yolu haline getiriyor. İkili yatabilen ön tekerlekler, problemsiz viraj alma için ekstra yol tutuşu sağlıyor ve hafif gidon ile dar boyutları, sıkışık caddelerde ilerlemeyi kolaylaştırıyor. Her durduğunuzda otomatik Tilt-lock Assist System istikrar ve kolaylık sağlıyor ve yeşil ışık yandığında, yeterli reaksiyon veren 300 cc Blue Core motor varış noktasına rekor bir müddette ulaştırıyor.

MT-25 agresif yeni görünüm ile her zamankinden daha ziyade MT özelliği taşıyor. Daha agresif baş tasarımı, yeni zıt amortisörler ve tekrar tasarlanan geniş yakıt deposu, dinamik MT ailesi görünümünü vurgulayarak son 250 modelini ortaya çıkarıyor. Performans odaklı teknolojisiyle güçlü yeni bir üsluba sahip olan yeni nesil MT-25, büyük motosiklet statüsünü hafif model çeşitliliğiyle birleştiriyor.

Yamaha Motor birinci yarışını kuruluşundan yalnızca 10 gün sonra kazandı. Bu güçlü yarış dileği ve kazanma hazzı Yamaha’nın kimliğini bugün de tamamlamaya devam ediyor. Yeni YZF-R1 üzere yüksek performanslı supersport motosikletini tasarlamasını sağlayan da bu tutku. En sofistike motor ve şasi teknolojisiyle ortaya çıkan yeni YZF-R1, Yamaha’nın en üst seviye supersport motosikleti… Yeni nesil LED farlar ve yine şekillendirilen LED lambalar, bu motosikletin heybetli duruşuna güç katıyor. Yeni Fren Denetimi (Brake Control, BC) ve Motor Freni Idaresi (Engine Brake Management, EBM) sistemleri ile denetim tam olarak sürücüye kalıyor.

Yeni Tracer 700, neredeyse her sürüş biçimine yönelik gelişmiş performans, daha ziyade konfor ve daha dinamik bir stil sunmak için radikal bir formda tekrar tasarlandı ve geliştirildi. Agresif yeni yüzü ve daha besbelli şekliyle yeni Tracer 700, her sürüşte yüksek adrenalin yaşatıyor. Mesai sonrası yahut hafta ahir, bu dinamik Sport Tourer, fevkalâde performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile haftanın 7 günü sürücüsünün yanında.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle