Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yahoo Groups, Olgularınız Silinmeden İndirin

Yahoo Groups, Olgularınız Silinmeden İndirin

Yahoo Groups‘a muhtemelen uzun müddettir uğramıyorsunuz. Aslında Yahoo’nun bu sene hizmeti kapatma kararı almasının nedenlerinden biri de bu olsa gerek.

Yahoo Groups, kullanıcılar için bugünkü Reddit ve Tumblr’a benzeri bir toplanma yeri sunuyordu. Öbeklerin üyeleri, birbirleriyle konuşabiliyor, belgeler paylaşabiliyor, anketler yapabiliyor ve birbirlerine dostça iletiler gönderebiliyorlardı. Firma, Yahoo Groups’u neden kapattığına dair resmi bir açıklama yapmasa da, rakip platformların güçlenmesi hizmetin geçmişte kalmasına yol açmış olabilir. Muhtemelen bundan ötürü firma, Yahoo Groups’u 21 Ekim’dekapatmaya başlamayı” planlıyor. Bu tarihten itibaren Yahoo Groups’a yeni evrak yüklemeniz mümkün olmayacak.

Kapatma süreci, 14 Aralık’ta Yahoo’nun sunucularındaki tüm Groups datalarının silinmesiyle tamamlanacak. Evraklar, anketler, takvimler, konuşmalar ve klasörlerden hiçbir iz kalmayacak.

Yahoo Groups’ta paylaştığınız ve hatıra olarak saklamak istediğiniz şeyler varsa, Yahoo Groups sahifesine gittiğinizde her şeyi indirmek için bir ilişki göreceksiniz. Dilerseniz Verizon Media’nın saklılık denetim panelinden de datalarınızı isteyebilirsiniz.

Yorum Ekle