Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
XPG Hunter DDR4 RAM’ler Geliyor!

XPG Hunter DDR4 RAM’ler Geliyor!

ADATA Technology, yeni XPG Hunter serisi belleklerini kullanıcıların beğenisine sundu. Her bellek modülü başına iki kat daha çokça RAM kapasitesi veren XPG Hunter RAM modelleri, hem PC hem de dizüstü bilgisayar kullanıcılarına yüksek performans ve kullanışlılık vadediyor.

Geniş Kapasite Yüksek Performans ve Kaliteyle Buluşuyor

Yeni XPG Hunter DDR4 bellekler sadece yüksek kapasiteli değil; tıpkı hengamda üretildikleri yüksek kalite devre kartları ve yongalar sayesinde son aşama ve uzun ömürlü. 4GB, 8GB, 16GB ve 32GB kapasite seçenekleriyle gelen bellekler, farklı bütçeleri ve gereksinimleri olan kullanıcıları performanslarıyla da mutlu edecek.

ADATA’nın kullandığı yeni üretim tekniklerinin yapıtı olan XPG Hunter DDR4 bellekler hem U-DIMM hem de SO-DIMM biçiminde piyasaya sürülecek. Bu sayede hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar kullanıcıları tıpkı sayıda bellek yuvasına iki kat RAM sığdırabilecekler.

XMP 2.0 ile Kolay Sürat Aşırtma

2666MHz ile 3000MHz arasında değişen süratlerde çalışan XPG Hunter RAM’leri sürat aşırtma ile 3200MHz suratında çalıştırmak mümkün. Üstelik eser sunduğu XMP 2.0 desteği sayesinde overclock sürecini çok kolaylaştırıyor. Kullanıcılar bu sayede karmaşık BIOS ayarlarıyla uğraşmadan sahip oldukları bellekten mümkün olan en yüksek performansı alabiliyorlar.

Piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı memleketlere nazaran farklılık gösterebilecek olan XPG Hunter’ın 2020’nin çeyreğinde memleketimizde satışa çıkması bekleniyor. XPG’nin yüksek performanslı bellekleri ve öbür eserleri hakkında ayrıntılı malumat için www.xpg.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle