Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Xiaomi Mi 10, Corona Virüsünün Kurbanlarından Biri Olabilir!

Xiaomi Mi 10, Corona Virüsünün Kurbanlarından Biri Olabilir!

Xiaomi’nin büyük heyecanla tanıtmak üzere hazırlandığı yeni amiral gemileri Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro, Barselona’da gerçekleştirilecek olan MWC 2020 aktifliğinin en kıymetli telefonları arasında mekan alacak. Lakin tanıtımının Mobil Yerküre Kongresi‘nden evvel yapılacağı, velev 11 Şubat’ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S20 ile çakışmaması için tanıtımın daha önceye çekilmesinin planladığına yönelik havadisler de vardı. Fakat yeni tezlere nazaran, Xiaomi bu aktifliğin iptalini önemli ciddi düşünüyor. Sebep ise iddia edilebileceği üzere Corona Virüsü.

Şu sıralar tüm yerküreyi sarsan Corona Virüsü, Xiaomi’yi de tehdit ediyor. Xiaomi, kısa bir mühlet evvel koronavirüs yüzünden Çin’deki birtakım mağazalarını kapatmış ve virüsün daha çokça yayılmaması için kişileri alışveriş merkezlerinden uzak tutma teşebbüsünde bulunmuştu. Artık ise, tıpkı kararı lansman için verdiği öne sürülüyor.

Evet Xiaomi, daha evvel neredeyse külliyen sızan Mi 10 ve Mi 10 Pro modellerini tanıtmayacak mı? Hayır, tanıtacak, ancak fizikî bir aktiflik konumuna, Mi 10 ve Mi 10 Pro tanıtımını büsbütün internet üzerinden online olarak yapacak.

Mi 10 ve Mi 10 Pro tanıtımı için yüzlerce kişisi bir araya getirmek istemeyen Xiaomi, internet ortamından gerçekleştireceği tanıtımın derhal akabinde ise yeni telefonlarını ön sipariş ile satışa çıkartacak.

Öte yandan PlayfulDroid’e nazaran Xiaomi Mi 10 ön siparişleri 10 Şubat‘ta başlayacak. ve Xiaomi Mi 10 Pro ön siparişleri ise 18 Şubat‘tan itibaren ön siparişe açılacak.

Yorum Ekle