Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
WhatsApp’a Davet Bekletme Özelliği Geldi

WhatsApp’a Davet Bekletme Özelliği Geldi

WhatsApp’ın yeni aldığı 2.19.120 güncellemesi, tanınan tatbike birkaç yeni işlev ekledi. Mevcut çağrıyı bekletip, bir sair WhatsApp daveti alabilme işlevi, yeni işlevler arasında.

Güncellemeyle birlikte elden geçirilen sohbet ekranı, bildirileri süratle okumayı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Buna ek olarak VoiceOver modu, braille klavyesi üzerinden direkt bildiri göndermeyi artık destekliyor. iPhone kullanıcıları, yeni saklılık seçeneklerine artık ulaşabiliyor ve öbekleri daha yeterli denetim edebiliyor. Bu sayede başkanlar, kullanıcılara küme davetiyesi gönderebiliyor.

iOS için yeni zımnilik seçenekleri Ayarlar > Hesaplar > Kümeler altında bulunuyor.

Yeni davet bekletme işlevleri, şimdi Android sürümünde kullanılmıyor. İşlev hazır olduğunda, bir davet sırasında gelen gayrı bir davet bildirim almanızı sağlayacak. Şimdiye kadar WhatsApp daveti sırasında bir öteki davet geldiğinden haberdar olmanız mümkün değildi ve karşı tarafa meşgul olarak görünüyordunuz.

Güncellemeyle birlikte WhatsApp davetleri, mobil ağlar üzerindeki gayri davetler üzere davet bekletmeyi destekler hale gelmiş oldu.

Yorum Ekle