Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
WhatsApp, İki Farklı Koyu Mod Teması Sunabilir

WhatsApp, İki Farklı Koyu Mod Teması Sunabilir

WhatsApp‘a bir mod işlevinin geleceği biliniyor, gelgelelim en son beta sürümündeki yeni bir ipucu, iki koyu mod işlevinin birden geleceğini söylüyor.

Facebook, Twitter ve Instagram üzere yerkürenin en tanınan tatbiklerinin birçoğu, artık koyu mod sunuyorlar. Beyaz ve gri arayüzde kalmakta şimdiye kadar kararlı davranan WhatsApp’ın iOS’taki beta sürümü, WABetaInfo’ya nazaran iki farklı koyu temayla ilgili kanıtlar içeriyor. Bu koyu temalardan biri siyah art planı ve çok koyu renkleri kullanıyor. Bu dizaynın siyah pikselleri kapatan AMOLED ekranlar için tasarlanmış olması beklenen.

2. koyu mod ise daha açık gri tonlarını kullanıyor. Renkler dışında iki koyu mod, birbirine çok emsal bir görünüm sunuyor. İkisi de daha evvelki beta sürümlerinde görünen koyu mavi / yeşil ve gri metin baloncuklarına mekan veriyor.

Yeni WhatsApp beta sürümünü yükleseniz bile yeni seçeneklere ulaşmanız mümkün değil zira bu seçenekler, pratiğin derinlerinde keşfedilmiş bulunuyor. Bundan ötürü yeni işlevin tamamlanmasına daha birkaç ay olabilir.

Yorum Ekle