Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Western Digital’in Kurumsal Tahlilleri Tanıtıldı

Western Digital’in Kurumsal Tahlilleri Tanıtıldı

Dataların gelişmesi için gerekli ortamları sağlayan Western Digital Corp., en yeni gözetim tahlillerini, Türkiye pazarındaki distribütörleri ile iş birliği gerçekleştirerek ISAF 2019’da sergiledi.

Güvenlik sistemleri, IT, akıllı binalar ve bina otomasyonu, yangın ve acil durumlar için tahlilleri kapsayan ISAF, Avrasya’nın en büyük sektörel aktifliği olarak İstanbul’un güvenlik ve emniyet meydanında ticari bir merkez haline gelmesine 23 yıldır ekte bulunuyor. Yıldan yıla büyümesini sürdüren ISAF, Türkiye’de gözetim kesiminin büyümesinin bir kanıtı olarak görülüyor ve Western Digital, odağı ‘görmekten’ çok ileriye bakmaya taşıyan uçtan çekirdeğe gözetim portfölyosu ile bu büyümede bölgesini aldı.

ISAF 2019’da Western Digital’in Kurumsal Tahlilleri Tanıtıldı

Türkiye pazarı için Western Digital’in stantta sergilediği kıymetli tahliller arasında WD Purple HDD, WD Purple MicroSD, Western Digital Ultrastar HDD ve JBOD Ultrastar Data60 ve Data102 eserleri vardı.

 WD Purple 12TB HDD, gayeye yönelik yapay zeka (AI) özelliklerine sahip gözetim sınıfı bir sürücü. AI özelliklerine sahip yeni DVR ve NVR sistemlerinde, art planda mütemadi devam eden öğrenme ile yakalama anında AI ile tetiklenen vakaların devirli olarak algılanmasını destekler. Başkaca 64 kameraya kadar destek ve derin öğrenme sağlar.

7/24 kesintisiz medya kaydı kapasitesine sahip olan WD Purple microSD kart, sert hava kaidelerine ve -25° ile 85° C arası sıcaklıklar üzere çok noktalara karşı dayanıklığıyla fuara katılanların ilgisini çekti.

Kurumsal sınıf bir tahlil ve masaüstü sürücülerden 10 kata kadar daha ziyade iş yükü kapasitesine ve şahsi derin öğrenme teknolojisine sahip olan Ultrastar HDD’de ilgi alımlı eserler arasındaydı. Ayrıyeten fuardaki standa alan JBOD Ultrastar Data60 ve Data102, hibrit depolama platformları, yeni nesil ayrıştırılmış depolama ve Yazılım Tarifli Depolama (SDS) sistemlerinin ana ögeleri olduğundan dikkat çekti.

ISAF 2019’da Uçtan çekirdeğe gözetim tahlillerimiz ile bulunmaktan çok mutluyuz diyen Western Digital Türkiye Devlet Yöneticisi Arkın Balıkçıoğlu; münhasıran güvenlik sistemleri, IT, akıllı binalar ve bina otomasyonu, yangın ve acil durumlar dallarına yönelik WD tahlillerini tanıtmaya çalıştık. Balıkçıoğlu; “Western Digital’in yeni eserlerini, müşterilerimiz için gelişen olgu depolama muhtaçlıklarını karşılayacak bir numara sınıf güvenilirlik ve performans sağlayacak formda tasarladık,” dedi. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle