Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
WD, Akıllı Kentlere Kişisel Yeni Eserlerini Tanıttı

WD, Akıllı Kentlere Kişisel Yeni Eserlerini Tanıttı

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), ağ kenarında medya ve analitiği için depolamayı münasebetli hale getirme muhtaçlığını karşıladı. Akıllı kameraların artan tasarrufu ve mütemadi artan medya çözünürlüğü, kameralarda depolama gereksinimini de artırıyor. Western Digital, ana güvenlik kamera pazarındaki ekipman üreticileri, satıcılar ve kurulumcular için hususî olarak tasarlanmış olan WD Purple SC QD101 Ultra Endurance microSD kartını tanıttı. Şirket başkaca, geniş güvenlik sistemleri yelpazesiyle koordinasyonlu olan, gözetleme için WD Purple 14TB HDD sabit disk portföyüne yeni bir ekleme yaptığını da açıkladı.  

IHS Markit Technology’ye nazaran, küresel piyasaya sürülen profesyonel medya gözetim kamerası sayısının, 2018 ile 2023 arasında 140 milyondan 224 milyona çıkması ve üzerinde depolama ortamı bulunanların da yılda ortalama yüzde 17 nispetinde artması bekleniyor. 4K entegrasyonlu kameralar, 2018’de piyasaya sunulan tüm ağ kameralarının yüzde 3,6’sını oluştururken, 2023’te yüzde 24’ünü oluşturacak, 4K’ya karşı 1080p medyanın ürettiği bit’lerde de 5,7X’e varan artış olması, daha ziyade depolama için süratle büyüyen bir talep yaratması bekleniyor.

Western Digital Cihazlar Öbeği, Akıllı Medya kıdemli yöneticisi Stefaan Vervaet, “Müşteriler, çeşitli kamu güvenliği ve Yapay Zekâ analitiği tasarrufları için yüksek seviyede dayanıklı, yüksek kapasiteli, sağlam, kamera üzerinde depolama arayışındadır. Bu yeni eserler, bu enteresan yeni ve çeşitli görsel iş yüklerini ağ kenarında yönetim etmek için iyileştirilmiş depolama teknolojisini sunuyor” dedi.

Western Digital’ın WD Purple depolama cihazları portföyü, 7/24 çalışan ana güvenlik medya sistemlerinde sağlam performans sağlamak için şahsi olarak seçilmiş yeteneklerle tasarlanmıştır. Bu gayeye yönelik tahliller, tüketici microSD kartları ve masaüstü sınıfı sabit sürücüler için kişisel olarak planlanmamış iş yükleri için yüksek kaliteli ve uzun ömürlü depolama sunuyor.

WD Purple SC QD101 Ultra Endurance microSD Kart

WD Purple SC QD101 microSD kart, Western Digital’ın gelişmiş 96 katmanlı 3D NAND teknolojisine sahip ve büyüyen güvenlik görüntü pazarı için yüksek dayanıklılık, yüksek performanslı depolama ve 512GB1’a kadar geniş bir kapasite ile düşük maliyetli bir yelpaze sunuyor .

  • Güvenlik sistemi entegratörleri ve kurulumcuları için tasarlanmıştır
  • Umumi kayıt ve yedekleme emeliyle kamerada depolama yapmak için ülküdür
  • Entegrasyonlu kameralarda, kart sıhhatinin izlenmesi, kurulumculara ve entegratörlere, kalan dayanıklılığı ölçebilme ve öncelikle gerektiğinde karta bakım yapma imkanı sunar
  • 32GB, 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde mevcuttur
  • Uzun ve daima kayıt için son nokta dayanıklıdır

WD Purple 14TB HDD, Geniş Güvenlik Sistemleri Yelpazesi ile Uyumludur

  • Western Digital’ın öteki WD Purple sabit sürücüleri üzere WD Purple 14TB sürücüleri de, 7/24 çalışma, her vakit açık, yüksek tarifli güvenlik sistemleri için geliştirilmiştir.
  • Western Digital’ın şahsi AllFrame teknolojisinin özellikleri, bir medya kayıt sisteminde oluşabilecek günahları, pikselleşmeleri ve görüntü kesintilerini azaltmaya yardımcı olurken, gelişmiş görüntü çekimini destekler.
  • WD Purple sürücüler, 64 kameraya kadar 7/24 medya kaydı için tasarlanmış sistemleri destekleyen gelişmiş bir iş yükü aşamasına sahiptir.

Eserlerin mevcudiyeti

     14 TB WD Purple HDD artık kimi bayilerden temin edilebilir. WD Purple SC QD101 microSD kartının 2020 yılının birinci çeyreğinde hazır olması bekleniyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle