Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Warcraft III: Reforged İçin Beklenen Tarih Açıklandı!

Warcraft III: Reforged İçin Beklenen Tarih Açıklandı!

2018’in Kasım ayında, BlizzCon sırasında Blizzard, en sevilen oyunlarından biri olan Warcraft III için geliştirilmiş bir sürüm planlarını duyurmuştu. Yenilenen oyunun 2019 yılında sunulması bekleniyordu fakat önümüzdeki yılın Ocak ayının sonlarına ertelendi.

Warcraft III, birinci olarak 2002 yılında yayımlanan gerçek vakitli bir strateji oyunuydu ve birinci iki ile bir arada bu oyun içerisindeki vukuatlar, Blizzard’ın en tanınan ve en bedelli oyunu olarak tanımlanabilecek World of Warcraft’ın ortaya çıkmasını sağladı.

Warcraft III: Reforged, hem ana oyunun Reign of Chaos hikayesini hem de The Frozen Throne ek paketini içeriyor. Remaster sürümü yalnızca yenilenmiş bir UI ve harita oluşturucuya sahip olmakla kalmıyor, tıpkı devirde istikrarını tekrar kuruyor, daha yeterli eşleştirme sunuyor ve özgün oyundan bu yana Battle.Net istemcisi ile eklenen yeni özelliklerin kimilerini da oyuna getiriyor.

Blizzard

Ayrıyeten oyunun tam olarak nerede ne hengam yayımlanacağını merak edenler için de Blizzard beğenilen bir görsel yayımlamış durumda.  için satın alınabilecek iki sürüm bulunuyor: 29,99 dolar fiyatlı Standart sürüm ve 39,99 dolar fiyatlı Spoils of War sürümü. Spoils of War sürümü oyunun yanı sıra şu bonusları da beraberinde getiriyor:

Warcraft III: Reforged için : Champion of the Horde Thrall Hero Skin, Daughter of the Seas Proudmoore Hero Skin, Fallen King Arthas Hero Skin, Emerald Nightmare Cenarius Hero Skin.

World of Warcraft için: Meat Wagon Bineği

Overwatch için: İnsan, Orc, Undead, Night Elf ve Lich King Oyuncu Simgeleri, Footman, Grunt, Ghould ve Archer animasyonlu spreyler

Diablo III için: Mal’ganis pet

Hearthstone için: Third War arkalığı

StarCraft: Remastered için: Spoils of War Console

StarCraft II için: Alliance, Horde, Sentinels ve Scourge Console Skinleri

Heroes of the Storm için: Anub’arak, Jaina, Thrall ve Tyrande karakterleri.

Warcraft III: Reforge, 28 Ocak 2020 tarihinde Blizzard’ın kendi Battle.Net istemcisi üzerinden yayımlanacak ve ön siparişler açık durumda. Oyunun ön siparişini veren şahıslar, şu anda açık olan çok oyunculu beta testlerine katılabiliyor.

Yorum Ekle