Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Voltaren krem ne işe yarar? Voltaren krem nasıl kullanılır? Voltaren krem fiyatı

Voltaren krem ne işe yarar? Voltaren krem nasıl kullanılır? Voltaren krem fiyatı

Çok eski yıllardan itibaren eczanelerde satılan Voltaren krem, adeta kas ağrılarını süratli bir formda gideren ilaçtır. Her meskende bulunan Voltaren krem hakkında merak ettiğiniz soruları bugünkü haberimizde yanıtlıyoruz. Voltaren krem ne işe yarar? Voltaren krem nasıl kullanılır? Voltaren krem fiyatı nedir? Öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Burkulma, kemik ağrısı ya da bu üslup tüm rahatsızlıklar için bilirkişi hekim tarafından reçete edilen Voltaren kremin etken maddesi Diklofenak dietilamonyum‘dur. Voltaren Emulgel Pomad, 50 gramlık tüplerde satışa sunuluyor. Yalnızca eczanelerde satışı bulunan Voltaren krem, jel formunda bir ilaçtır. Vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltıcı tesiri ile uygulandığı noktalardaki ağrıyı gideren Voltaren krem, hasar yahut darbe sonucu etkilenen taraflarda ödemle birlikte görülen ağrılarda da hayli başarılıdır. diz üzere yüzeysel eklemlerin kireçlenmesine (artroza) bağlı hafif noktadaki ağrılar, boyun, bel, sırt, bacak ağrısı üzere ani gelişen ağrılar ve tendinitis-Bursitis vb. iltihabi yahut iltihapsız romatizmada gözlenen ağrı ve şişliğin giderilmesi için eksper hekimler tarafından Voltaren krem reçete ediliyor. Bilinçsiz tasarrufta önemli sıhhat dertlerine yol açabilecek olan Voltaren krem hap, tablet, voltaren emulgel, voltaren kas gevşetici, voltaren krem ve voltaren retard olarak piyasada 6 farklı çeşidi mevcuttur.  İlaçların tasarrufları farklı olsa da tümü birebir işlevleri görüyor. 12 yaş altındaki çocuklarda kullanılmaması gereken bu kremi tatbikten evvel eksper hekiminize danışmalısınız.

VOLTAREN KREM NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu kremi nasıl pratiğiniz gerektiğini reçete ettiyse o formda kullanmalısınız. Bunun dışında size verilen dozlardan dışında fazlasını da kullanmak düzgünleşme sağlamayacak tersine önemli sıhhat dertlerine yol açabilir. Voltaren Pomadı tedavi edilecek alana sürülecek kadar sıkıp, hafif  hareketlerle masaj yaparak yedirin. Gün içerisinde 3-4 defa hasar almış deri ortamına ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz.  

Voltaren kremi sürdükten sonra ellerinizi sabun ve bol su ile yeterlice yıkayın. Voltaren pomadı uyguladıktan sonra en az bir saat banyo yahut duş yapmayın. 

VOLTAREN KREM FİYATI NEDİR?

Şayet sigortanız varsa bir kısmını karşılamaktadır. Şayet direk eczaneden alacaksanız KDV dahil fiyatı 19.48 TL‘dir.

VOLTAREN KREM YAN TESIRLERI NELERDİR?

Voltaren Pomadın nadiren rastlanan yan tesirleri: Işık hassaslığı, deride kaşınma ve kızarma.

Güneş ışınları yahut yapay UV ışınlarından uzak durunuz. Zira Voltaren Pomad güneş ışıklarına karşı sizi daha hassas bir hale getirebilir ve cildinizde yanık izleri gelişebilir.

Yorum Ekle