Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nı Tanıttı

Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nı Tanıttı

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin muhtaçlığını anlayan ve hayatlarını kolaylaştıran dijital tahliller sunmaya devam ediyor. Vodafone, “dijital marka” olma maksadı doğrultusunda müşterilerini dijital yerkürenin benzersiz fırsatlarıyla buluşturacak yeni bir platform geliştirdi. Vodafone’un ortamında başkan markalarla hususî kampanyalar yaparak piyasada bulunamayacak hususî fırsatları bir araya getirdiği Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda Oyun, Alışveriş, Servis, Seyahat, Cümbüş, Armağan, Beyaz Eşya, Yeme-İçme, Sağlık-Spor, Eğitim olmak üzere 8 farklı kategoride uzun vadeli ve dönemsel işbirliği yaptığı 69 markanın avantajlı teklifleri sunuluyor. Vodafone Yanımda mobil pratiği üzerinden erişilen platformun, yıl sonuna kadar toplam 100 firmalık ekosisteme ulaşması ve 5 yılda yaklaşık 500 milyon TL’lik ekonomik paha yaratması hedefleniyor.

Telekom dalında bir birinci olan Vodafone Yanımda Fırsatlar Yerküresi platformu, Vodafone Türkiye İcra Heyeti Yönetici Yardımcısı Engin AksoyYemeksepeti CMO’su Barış Sönmez, Trendyol CMO’su Fazilet İnan, Atlasglobal Umumi Yönetici Yardımcısı Nevzat Arşan ve Colin’s Umum Yönetici Yardımcısı Hülya Eroğlu’nun iştirakiyle düzenlenen içtimada tanıtıldı.

Engin Aksoy: “Dijital bir teknoloji şirketi olma yolunda süratle ilerliyoruz”

Içtimada Vodafone’un dijital marka amacı ve yeni dijital platformu hakkında ayrıntılı malumat veren Vodafone Türkiye İcra Heyeti Yönetici Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, ana faaliyet sahamız olan telekomünikasyon bölümünde istikrarlı büyümemizi sürdürürken, dijital bir teknoloji şirketi olma yolunda süratle ilerliyoruz. Bu yolda en değerli önceliklerimizden biri de dijital bir marka olmak. Her şeyin süratle dijitalleştiği yerküremizde müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Bu gayeyle hayata geçirdiğimiz Vodafone Yanımda Fırsatlar Yerküresi platformunda halihazırda münferit başka sunduğumuz tüm avantajlı teklifleri bir araya getirerek Vodafone Yanımda mobil pratiğimiz üzerinden sunuyoruz. Müşterilerimiz için her gün girip bakmak isteyecekleri ve öbür bölgede bulamayacakları çok şahsi avantajları barındıran varlıklı bir platform oluşturduk. Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda, müşterilerimize, en sevdikleri dijital ve lifestyle eserleri şık ve kimseye şahsi bir dizaynla sunuyoruz. Bu platformla startup’ların büyümesine destek olmayı da hedefliyoruz. Startup’lara eserlerini pazarlayabilmeleri erişimi yüksek ve tesirli bir kanal sunuyoruz. Halihazırda 8 farklı kategoride uzun vadeli ve dönemsel işbirliği yaptığımız 69 markayla verdiğimiz Vodafone Yanımda Fırsatlar Yerküresi ile 5 yılda 500 milyon TL’lik ekonomik paha yaratmayı hedefliyoruz. Dijital hayatın yenilik ve avantajlarından yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’na bekliyoruz.”

Kazan-kazan modeli

Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda Vodafone müşterilerinin dijital talep ve gereksinimlerine geniş bir iş ortakları ekosistemiyle karşılık veriliyor. Meydanında başkan markalarla kişisel kampanyalar yapan Vodafone, müşterilerine piyasada bulamayacakları şahsi fırsatlar sağlıyor. Tüm paydaşların kazandığı bir iştirak modelinin uygulandığı Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda, müşteriler sevdikleri markaların indirimli fiyatlarından faydalanırken, markalar da ekstra satış yapıp ekstra müşteri kazandıkları bir kanala sahip oluyor.

Startup’lara destek

Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nın bünyesinde startup’lar da bulunuyor. Bu platform ile startup’ların büyümesine destek olmayı hedefleyen Vodafone, startup’lara eserlerini pazarlayabilmeleri için alternatif bir kanal sağlarken, kendi de müşterilerine en yenilikçi ve yeni eserleri sunma imkânı buluyor. Potansiyel vaat eden startup’lara yatırım da yapan Vodafone, bu kapsamda kendi mobil oyun markasını yaratma yolunda birinci adımları atarak Tavla Stars markasıyla işbirliği yapmaya başladı. Vodafone, dijitalleşen kollarda yeni yatırımlar yapmaya ve ekosisteminde mahal alan startup’ların satışlarını artırmak için müşterilerine GB promosyonu vererek desteklemeye hazırlanıyor.

Son 3 ayda canlı kullanıcı sayısı 14 milyonu aştı

Vodafone’un 2 yıl önce tasarrufa sunduğu Vodafone Yanımda mobil pratiği, müşterilere tüm muhtaçlıklarını tek platformdan kolaylıkla karşılama imkânı veriyor. Yüklü olarak bakiye denetimi, fatura ödeme, ek paket alma üzere GSM süreçleri için kullanılan Vodafone Yanımda, kullanıcılarına her hafta sürpriz ikramlar de kazandırıyor. Son 3 ayda aktif kullanıcı sayısı 14 milyonu aşan Vodafone Yanımda’nın birebir devirde tatbik trafiği ise 700 milyonun üzerine çıktı. Vodafone abonelerinin her 36 saatte bir kullandığı Vodafone Yanımda, mobil pratik analitik pazarının önder teşebbüslerinden App Annie’nin birinci 10’unda yer alıyor.

Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda nokta alan kategori ve markalar:

  • Oyun: Oyna Kazan, Tavla Stars, Zula, Zynga
  • Hizmet: Scotty, Glovo, Aras Kargo, Levent Lostra & Dry, Otovınn, Octovan, E-Ofis, Sosyopix, Generali, DasDas, Busuu
  • Seyahat: Atlasglobal, Turna.com, Budget, Hotels.com, ISG, TAV, VIP Aktarım
  • İzle/Dinle: Storytel, Vodafone TV
  • Yeme-İçme: Yemeksepeti, HD iskender, Papa John’s, Big Chefs, Pideköy
  • Sağlık-Spor: Fitwell, Diyetkolik, Meditopia, Dalyan Club
  • Alışveriş: Trendyol, Colin’s, Kiğılı, Flo, Samsung, Homend, Goldmaster
  • Bölgene Hususî: Farklı kentlerde sevilen restoranlarda çok kişisel indirimler

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle