Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu Başlıyor!

Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu Başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda 3 Kasım Pazar günü “İstanbul Senin, Durma Koş” sloganıyla düzenlenecek Vodafone 41. İstanbul Maratonu’na 106 devletten 37 bin çipli sporcuların yanı sıra, Halk Koşusu kategorisine 100 binin üzerinde İstanbullunun da katılması bekleniyor.

Halk Koşusu kayıtları 25 Ekim Cuma

İstanbulluların her yıl ağır ilgi göstediği, iki kıta arasında koşu deneyimi sunan tek olan Vodafone İstanbul Maratonu’nun Halk Koşusu kayıtları kontenjanlar tamamlandığında son bulacak. Kayıt süreçlerini tamamlayan iştirakçiler, 31 Ekim, 1-2 Kasım tarihlerinde Avrasya Şov ve Sanat Merkezi’nde (Yenikapı Miting Alanı) düzenlenecek olan ve Spor Fuarı’nda koşu tişörtlerini de alabilecekler.

Vodafone 41. İstanbul Maratonu sporcu kayıtları ise 30 Eylül tarihi itibari ağır talep ve rekor kayıt ile son bulmuştu. Bu tarihe kadar online kayıt sürecini gerçekleştirememiş olanlar için tekrar ve Spor Fuarı’nda sonlu kontenjan ile kayıt imkânı sunulacak. Sporcular, fuarda bölge alan Sivil Topluluk Kuruluşları arasından seçecekleri rastgele bir STK’ya bağış yapmak ve kayıt ecrini ödemek kaydıyla geç kayıt yaptırabilecek.

Vodafone 41. İstanbul Maratonu ile ilgili yeni haberlere www..istanbul adresinden ve Spor İstanbul toplumsal medya hesaplarından ulaşılabilir. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 - 2020 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.