Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Vicks krem ne işe yarar: Faydaları, Nasıl kullanılmalı? [2020 Fiyatı]

Vicks krem ne işe yarar: Faydaları, Nasıl kullanılmalı? [2020 Fiyatı]

Her zaman evimizde bulundurulması gereken, baş ağrıları ve kas ağrılarını gidermek için kullandığımız Vicks krem ne işe yarar? Çoğumuzun evinde bulundurdu Vicks Kremi doğru kullanıyor muyuz? Acaba bilmediğiniz özellikleri ve faydaları var mıdır? O zaman şimdi Vicks Kremin ne işe yaradığına, Vicks Krem faydalarına, nasıl kullanılması gerektiğine ve 2020 fiyatı nedir onlara bakalım. 

Vicks krem ne işe yarar?

Ağır mentol kokusuyla hafızlardan silinmeyen Vicks krem, yalnızca ağrılarda kullanıldığı düşünülse de birden fazla cilt bölgenizde kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı, okaliptüs yağı, terebentin, vazelin, timol üzere şifalı bileşenler sayesinde adeta tüm meseleleri ortadan kaldıran bu krem anane ve babannelerimizin kesinlikle eczane çantalarında bulunuyor. Mentollü olmasıyla öksürük kesici özelliği taşıyan bu krem, hakkında bir yapıldı. Yapılan araştırmada el ve tırnak yaralarında, sivilce ve akne tedavilerinde, börek ısırmalarında ve sivrisinek uzaklaştırmada hayli üstün muvaffakiyet sergiliyor. Yalnızca eczanelerde satılan Vicks kremi hekiminize danışarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her konutta bulunması gerektiği söylenen bu krem hangi ortamlarda nasıl kullanılır? Gelin birlikte bakalım…

Mucize Vicks Krem Yorumları

ÖKSÜRÜK İÇİN VİCKS NASIL KULLANILIR?

Vicks kremin öksürük kesici özelliğinden yararlanmanız için bir ölçü kremden ayaklarınızın altına sürmeniz, akabinde da çorabınızı giymeniz gerekiyor. Bu halde kısa bir mühlet sonra öksürüğünüzün azaldığını görebilirsiniz.

Vicks krem ne işe yarar

TIRNAK MANTARINDA VİCKS NASIL KULLANILIR?

Tırnak köklerine ve tırnaklara sürüldüğünde tırnakta mantar oluşumuna yol açan bakterileri öldüren bu krem, çok güçlü bir antimikrobiyal ve bakteriyeldir. Az bir ölçü kremden tırnaklarınızdaki mantarlı ortamına sürün. Ardından nahiyeyi gazlı bir bez ile örtün.Sonrasında çorap giyebilirsiniz.  Tırnaklarınızdaki mantardan büsbütün kurtulana kadar süreci günde 3 defa uygulayabilirsiniz.

SİVİLCE VE AKNE TEDAVİSİNDE VİCKS NASIL KULLANILIR?

Bir ölçü kremden cildinizdeki akne ve sivilcelerin üzerine sürün. 30 dakika bekledikten sonra cildinizi bol suyla durulayın. Bu süreci en az 1-2 hafta boyunca günde 2-3 sefer tekrarlayın.

Vicks krem ne işe yarar? Egzamaya iyi gelir mi?

CİLTTEKİ KIZARIKLIK İÇİN VİCKS NASIL KULLANILIR?

Vicks, bit, pire, sinek, sivrisinek üzere böcek ısırıklarının yol açtığı kaşıntıyı alıyor, semptomları hafifletiyor. Birebir vakitte ısırılan nahiyenin enfeksiyon kapma riskini de azaltıyor. Cildinizdeki kaşıntıyı gidermek ismine öncelikle ısırılan tarafı bol soğuk suyla durulayın. Akabinde kremin içine az bir ölçü tuz serpiştirin. Tuzlu kremi cildinizdeki böcek ısırıklarının üzerine yedirerek, sürün. Süreci gün içerisinde birkaç sefer tekrar edin.

Vicks Buharlaşan Krem

ÇATLAK TEDAVİSİ İÇİN VİCKS NASIL UYGULANIR?

Geceleri yatmadan evvel ayaklarınızı ılık suda beklettikten ve topuk taşı ile çatlakları ovduktan sonra ayaklarınızdaki çatlakların üzerine bir ölçü Vicks sürün. Akabinde çoraplarınızı giyin. Sabah uyandığınızda ise ayaklarınızı yıkayın. Topuklarınız külliyen yumuşayana dek, süreci tekrarlayın.

Bölgesel için Vicks kullanmak; Hamileliğin ve mütemadi kilo alıp-vermenin yol açtığı göbek, bel, basen ve kalça nahiyesindeki çatlakların tedavisinde de bu kremi kullanabilmeniz mümkün.Cildinizdeki çatlakları yumuşatmak ismine bu çatlakların üzerine 5 dakika parmaklarınızla masaj yaparak Vicks krem sürün. Gün içerisinde bu süreci tekrarlayın.

Vicks krem burun tıkanıklığı

Saçınıdaki Kepekler için Vicks etkisi

Saç diplerinize bir ölçü Vicks ile masaj yapın. 10-15 dakika bekledikten sonra saçlarınızı bol suyla yıkayın.

VİCKS KREM FİYATI NEDİR?

Vicks Krem 2020 Fiyatı

Vicks krem fiyatı, markadan markaya değişiklik gösterse de orta uzunluk bir krem, yaklaşık 20 TL üzere bir rakama satışa sunuluyor. Bu eseri eczanelerin yanı sıra internetteki online alışveriş mağazalarından da satın alabilirsiniz.

Vicks Krem Egzamaya iyi gelir mi? Sorusu ile çok karşılaşıyoruz. Sizlere tavsiye ve önerimiz Dermovate Krem kullanmanızdır. Bu kremin faylarını okuyun ve egzama için faydasını görün

Yorum Ekle