Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Uragun’un Birinci Görüntüsü Yayınlandı!

Uragun’un Birinci Görüntüsü Yayınlandı!

Uragun, üstten kameralı görünüme sahip olan hardcore bir shooter oyunudur. Taktiksel savaş tekniklerini de barındıran oyunda, oyuncular yapay zekânın yöneteceği makine güruhuna karşı uyguladıkları taktiklerle kendilerini savunacaklar. Günümüz yerküresinin büyük kentlerden esinlenerek hazırlanan kısım dizaynlarında, oyuncular New York, Londra, Berlin, Moskova, Pekin ve Varşova sokaklarında ağır silahlarla donatılmış Mech kıyafetleri ile dalgalar halinde gelen akıllı yapay zekâ robotlarına karşı savaş edecekler.

Uragun, kült klasik Syndicate’in ağır atmosferini ve Crimsonland’ın dinamik oynanışını, Helldivers’ın taktiksel ögeleriyle birleştiriyor. Oyunun baş dizayncısı Jacek Wesolowski, Bulletstorm ve Hard Reset üzere başarılı oyunların ardındaki yaratıcı isimlerden birisi.

Oyunun en sarih özelliği düşmanları; çok çeşitli karmaşık davranışlara ve koordineli taktiklere sahip katil robotlar. Bu düşmanlar evvelce belirlenmiş rastgele bir fiil ve ayarlama olmadan, benzersiz dinamik bir yapıya sahip yapay zekâ (AI) tarafından denetim edilmektedir. Geliştiricilere nazaran, oyuncular geniş yelpazede çeşitli düşman takımıyla karşılaşacaklar ve her robot, yeteneklerine ve silahlarına karşılık gelen farklı taktikler kullanmanın yanı sıra çevresel koşullara nazaran dinamik olarak reaksiyonunu belirleyecek.

Oyun 2020’nin başında üzerinden birinci olarak Erken Erişim’e açılacak. Uragun’un tam sürümü ise 2020’nin ortalarında Steam, Nintendo Switch, Xbox ve PlayStation platformları için piyasaya çıkacak.

Daha ziyade malumat için oyunun sahifesini yahut resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Oynanış imgeleri, görüntüleri ve oyunla alakalı öteki görüntüleri stüdyonun YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Öte yandan Uragun hakkında şimdiki haberlere çabucak ulaşmak için oyunun Facebook üzerindeki topluluk sahifesini, Twitter hesabını ve Kool2Play’in Facebook, Twitter and Instagram resmi hesaplarını takip edebilirsiniz.

Oyunun basın kitine buradan ulaşabilir,  görüntüyü YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle