Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Ünlü Direktörden Marvel Sinemalarına Çok Sert Eleştiri!

Ünlü Direktörden Marvel Sinemalarına Çok Sert Eleştiri!

Bol armağanlı, efsanevi yönetmen Martin Charles Scorsese, 1942 yılında yerküreye geldi ve sayısız kült sinemaya imza attı. Martin Charles Scorsese’nin ürünleri arasında Casino, Zindan Adası, Bernstein, Abundant Acreage Available , Boardwalk Empire, The Last Temptation of Christ gibi değerli prodüksiyonlar bulunuyor. Tekraren kere Oscar armağanlarına aday gösterilen isim, 2006 yılındaki The Departed isimli ürünüyle bu mükafatı kazandı. Goddfellas, The Aviator ve Raging Bull üzere sinemaları saymıyoruz bile…

Ne var ki fenomen direktörümüz “bizce” son aşama anlamsız ve yankı uyandıran bir açıklamaya imza attı.  Martin Charles Scorsese, “Marvel filmlerinin (Avengers, Iron Man, Thor) film ürünü olduğunu sanıyorsanız film ile ilgili önemli problemleriniz mevcut” diyerek herkesi şaşırttı.  bu sinemaların “zırva gösterim eserleri” olduğunu savunuyor.

Robert Downey Jr. ise, direktöre son nokta sert bir karşılık verdi. Iron Man ve Sherlock Holmes’i canlandıran aktör, “Madem majesteleri ben ve dostlarımın oyuncu olmadığını sav ediyor, bu hayal ile yaşasın. Yerkürenin en çok izlenen sinemalarına imza attık. Pek çok kişi bu yerkürenin mahalline, kahramanların var olduğu bir yerkürenin hayalini kuruyor.” sözlerini kullandı. 

Yorum Ekle