Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Uncharted Sineması İçin Şok Erteleme Açıklaması!

Uncharted Sineması İçin Şok Erteleme Açıklaması!

Uncharted sinemasının kesin bir yayım tarihi olduğu düşünülüyordu lakin görünene nazaran bu mülahaza pek yanlışsız çıkmadı. Sony’nin Columbia Pictures stüdyosu, oyundan ilham alan sineması 18 Aralık tarihinden 5 Mart 2021 tarihine erteledi. Her ne kadar bu erteleme için net bir sebep verilmiş olmasa da, girişimin direktörü Travis Knight‘ın kaybedilmesinden yalnızca haftalar sonra geldiğini belirtmekte yarar var. Bir yıldan az bir müddet içerisinde yeni bir direktör bularak sineması tamamlamak sahiden zorlayıcı bir muvaffakiyet olurdu.

Sinema konusunda kimi ilerleme işaretleri de bulunuyor. Deadline’ın söylediğine nazaran Zombieland’ten Ruben Fleischer şu anda Knight’ın bölgesini almak için birinci tercih olarak gözüküyor ve Tom Holland ile Mark Wahlberg’in başı çektiği oyuncu takımının artık oturmaya başladığı söylenebilir. Senaryo ise epeyce emniyetli menşelerden geliyor ve muharrirlerin arasında Agents of S.H.I.E.L.D.’ten Rafe Judkins ile Iron Man ikilisi Arka Marcum ve Matt Holloway bulunuyor.

Yeniden de sinemanın yıllar boyunca ertelenmesinin can sıkıcı olmadığını söylemek gerçek olmaz. Artık sinemanın çekimlerinin başladığı haberlerini de sizlerle paylaşacağımız günlerin çok uzakta olmamasını dileriz…

Yorum Ekle