Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Uncharted Sineması, Bir İsmi Daha Kaybetti!

Uncharted Sineması, Bir İsmi Daha Kaybetti!

Görünene nazaran Uncharted sineması, istenen istikrara bir türlü ulaşamıyor. Deadline’ın menşelerinin söylediğine nazaran Travis Knight, direktör koltuğundan ayrılmak zorunda kaldı. Üçüncü Spider-Man (Örümcek Adam) sinemasının çekimleri için yapılan hengam planlaması birtakım problemlere yol açmış üzere görünüyor.

Mark Wahlberg dahil olmak üzere şu anda seçilmiş olan oyuncuların noktalarını müdafaası ama yayımın bir kere daha ertelenmesi bekleniyor. Hülasa, daha evvel duyurulan Aralık 2020 galası da pek gerçekçi görünmüyor.

Şayet bu malumatlar gerçek ise, Knight’ın, sinemanın yıllar içerisinde karşılaştığı en son zayiat olduğu söylenebilir. Birinci olarak deneyimli direktör David O. Russel Uncharted sinemasına katılmış, sonradan alanını Stranger Things’ten Shawn Levy ve 10 Cloverfield Lane’den Dan Trachtenberg almıştı. o kadar uzun devrandır varlığını korumakta ki, en başta Nathan Drake’i oynaması beklenen Mark Wahlberg‘in artık Drake’in daha yaşlı dostu Victor Sullivan rolünü oynaması bekleniyor.

Sinemanın Sony için hala bir “öncelik” olduğu söyleniyor. Şayet Indiana Jones ilhamlı oyun serisinin bir sinemaya muhtaçlığı olduğunu düşünüyorsanız bu isteğinizin gerçekleşeceği söylenebilir. Lakin üst oyuncu takımına karşın bu sinemanın beklentileri karşılayıp karşılamayacağı büsbütün farklı bir soru oluyor. Başkaca sinemanın çok geç kalmış olması da bir başka telaş konusu. Sinemanın 2021 yılında yayımlanacağı varsayılırsa, serinin en son oyunu Lost Legacy, eski bir konsol için üretilmiş dört yaşında bir oyun olacak. Şayet Sony sinema ve oyunlar arasında bir sinerjiden faydalanmak istiyosa, (sürpriz bir formda yeni bir oyun yayımlanmazsa) en büyük fırsatını kaçırdığı rahatlıkla söylenebilir.

Yorum Ekle