Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Turkcell’den Meskenden Çalışma Tahlilleri

Turkcell’den Meskenden Çalışma Tahlilleri

Yeni tip koronavirüs (Covid19) salgını sebebiyle iş konumlarının büyük ölçüde haneden çalışma tertibine geçtiği günümüzde, güçlü internet altyapısı şirketlerin olmazsa olmazı haline gelirken konuttan iş hayatının devam etmesi için bu altyapı üzerinde çalışan eser ve servisler ön plana çıktı. Bu noktada Turkcell, güçlü altyapısıyla şirketlerin yanında olarak sabit internetin yanı sıra 4.5G altyapısı üzerinden çalışan ve mesken internetini tekrar tanımlayan Superbox’ı da müşterilerine sunuyor.

Güçlü altyapısı sayesinde iş hayatının haneden devam etmesine imkan sağlayan Turkcell, şirketlere uçtan uca meskenden çalışma tahlilleri sunuyor. Bu kapsamda Turkcell’in bulut tahlilleriyle şirketler, datalarına uzaktan itimatla erişebilirken; yönetilen BT hizmetleri sayesinde bulut üzerindeki pratiklerini uzaktan yönetmeye de devam ediyor. Başkaca kurumların gereksinimleri doğrultusunda davet merkezi çalışanlarının meskenden işlerine devam etmesini sağlayan Akıllı Davet Merkezi tahlili de sunuluyor. Tek Ofis eseri ile şirketler, iş mahallerine gelen davetleri cep telefonundan cevaplayabildiği üzere arama da yaparak görüşmelerini sürdürebiliyor. Içtimaların konuttan de devam edebilmesini sağlayan görüntü konferansların gerçekleştirmesi ve ofis tatbiklerinin uzaktan yönetebilmesi için gerekli eserler de Turkcell’in konuttan çalışma tahlilleri arasında alıyor.

Binlerce şirketin faydalandığı ve konuttan çalışmaya imkan tanıyan tahlilleri sayesinde bu periyotta de şirketlerin yanlarında olduklarını söyleyen Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Umumi Yönetici Yardımcısı Ceyhun Özata şunları söyledi: “İnsanların yanı sıra şirketlerin de güç devirlerden geçtiği bugünlerde güçlü internet altyapısının büyük değer taşıdığını gördük. Yeni tip koronavirüs (Covid19) tedbirleri kapsamında çok sayıda şirketimiz uzaktan iş idaresi yaparak çalışmalarına konuttan devam etmeye karar verdi. Turkcell olarak bu süreçte öncelikli olarak eşsiz altyapımız ile onların yanında olarak işlerin konuttan de yürütülmesine katkı sağlıyoruz. Güçlü altyapımız sayesinde sunduğumuz donanımdan buluta, siber güvenlikten davet merkezi çözümlerimize kadar pek çok eseri uçtan uca sunuyoruz. Öte yandan şirketlerimize, çalışanlarının gelişimine ve bu periyottaki motivasyonuna ek sağlayacağını düşündüğümüz eğitimleri Akademi platformumuz üzerinden olarak veriyoruz. Önümüzdeki günlerde de şirketlerin değişen gereksinimlerini yakından gözlemleyerek onlara kişisel yeni eserler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Haneden çalışmaya geçen şirketler, Turkcell’den cep telefonu kiralayabiliyor

Şirketlerin haneden çalışma nizamına geçmesiyle birlikte artan cihaz gereksinimine yönelik Turkcell, cihaz kiralama girişimiyle de onların yanında oluyor. Bu kapsamda farklı markaların 20’den ziyade modeli sunuluyor. Böylelikle Turkcell müşterisi olmasalar dahi 24 ay mühletle kiralama yapabilen şirketlerin cihaz için yüksek yatırım yapmasına gerek kalmıyor.

Turkcell’in konuttan çalışan şirketlere sunduğu tahliller:

1- Kurumların ve bireylerin kesintisiz erişimi için internet altyapısı

2- Çağrı merkezi bulunan şirketlere uzaktan davet merkezi idaresi için Akıllı Davet Merkezi

3- Veriye her noktadan erişimi sağlamak için Turkcell Bulut Hizmetleri

4- Buluttaki pratikleri ve sistemleri yönetebilmek için Yönetilen Hizmetler

5- Küçük işletmelerin sabit numaralarına gelen davetleri kaçırmamaları için Tek Ofis

6- Siber güvenlik için güvenlik duvarı ve VPN tahlilleri

Yorum Ekle