Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
TP-Link’ten Uzun Uzaklıklar İçin Güçlü Anten

TP-Link’ten Uzun Uzaklıklar İçin Güçlü Anten

WiFi eserleri pazarında yerküre önderi olan TP-Link®, WiFi sinyallerini çok uzak uzaklıklara iletebilmek için kullanılan yeni dış anteni CPE605‘i satışa sundu. Kırsal kesimde; MOBESE kameraları üzere pratiklerde; çok geniş yere yayılmış fabrika, üniversite yerleşkesi üzere mekanlarda WiFi sinyallerini uzun uzaklıklarda aktarabilmek için kullanılan CPE605, 23dbi yüksek çıkarlı, istikametli bir anten.

Son kademe kolay monte edilebilen TP-Link’in yeni dış anteni, yenilikçi geçmeli modüllerden oluşuyor. Bu sayede süratlice monte edilebilen eser, her çeşit hava koşuluna dayanacak sağlamlığa sahip. Çok sert rüzgarlarda bile sabit durabilen CPE605, IP65 standardında hava koşullarına dayanıklı bir eser. 15 kV ESD ve 6 kV yıldırımdan korunma özellikli anten, tüm hava koşullarında işlevini sürdürebiliyor, WiFi sinyallerini iletmeyi başarıyor.

CPE605, 5GHz bandını destekliyor ve bu bantta 150Mbps’ye kadar kablosuz suratlara ulaşabiliyor. Şahsi olarak ayrılmış metal reflektör ile eksiksiz ışın (hüzme) taraflılığı, gelişmiş gecikme ve gürültü tedbire sağlıyor. Kullanıcı dostu bir dizaynla profesyonel performansı bir araya getiren eser, dış kablosuz ağ pratikleri için makul maliyetli bir tahlil oluşturuyor.

Merkezi Idare Yazılımı ile kolay idare

TP-Link’in yeni dış anteni CPE605’in idaresi de kolay. TP-Link’e ilişkin Pharos Denetim Yazılımı şurası olarak satışa sunulan eser, bu sayede kullanıcılara tek bir bilgisayardan ağdaki tüm cihazları yönetebilme kolaylığı sağlıyor. Pharos Denetim Yazılımı ile ağdaki cihazları saptama, durum izleme, sabit yazılım yükseltme ve ağ bakımı yapılabiliyor. Sezgisel bir web tabanlı arabirim olan PharOS, ayrıntılı bir idare hali sunuyor ve daha ayrıntılı yapılandırmalara erişimi mümkün kılıyor.

Geniş açık sahaya yayılmış işletmeler için tutarlı bir dış WiFi anteni olan CPE605, Türkiye’de KDV dahil 50 USD tavsiye edilen fiyatla satışa sunuldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle