Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
TP-Link’in Yeni Powerbank’ı Geldi (İnce Gövdeli)

TP-Link’in Yeni Powerbank’ı Geldi (İnce Gövdeli)

Güçlü, inançlı ve sağlam powerbank’ları ile taşınabilir şarj cihazı pazarında kıymetli bir yan edinen TP-Link, yeni bir powerbank modelini Türkiye’de satışa sundu. TL-PB10000 model powerbank, ince gövdeli ve rahatlıkla her tarafa taşınabiliyor.

TL-PB10000 powerbank’ta Li-Polimer pil nokta alıyor. Bu sayede hem ince ve hafif bir yapı hem de güvenlik sağlanıyor. Powerbank, siyah, şık bir kasaya sahip ve elde, çantada rahatlıkla taşınabiliyor. 10000mAh kapasiteye sahip olan powerbank, tam dolu iken telefonları birkaç kere şarj edebiliyor. Örneğin, iPhone 8’i dört sefer, Samsung Galaxy S9’u 2.4 defa, iPad Mini 4’ü ise 1.4 kere şarj edebiliyor.

TL-PB10000 ile tıpkı anda iki cihazı birden şarj etmek mümkün. Powerbank’ın üzerinde 2.1A güç çıkışına sahip iki adet şarj yuvası bulunuyor. TP-Link’in Akıllı Şarj teknolojisi sayesinde cihazları daha süratli şarj edebilen eser, yepyeni Apple iPhone şarj cihazına nazaran yüzde 65 daha süratli şarj yapabiliyor. Her iki şarj yuvası büyük ve küçük pilli cihazlara müsait gücü sağlayacak biçimde tasarlanmış. Bu sayede farklı cihazları inançla şarj edebiliyor.

Kendisi de süratli şarj olabilen TL-PB10000, 5V/2.1A şarj sayesinde büsbütün boş haldeyken 4.8 saat içinde tam kapasiteye ulaşabiliyor. 5V/1A destekli modellere nazaran şarj hengamında yarı yarıya tasarruf sağlıyor. Tıpkı vakitte kendi şarj olurken taşınabilir cihazları da şarj edebiliyor.

TP-Link’in powerbank’ları inançlı ve sağlam olmalarıyla önplana çıkıyor. Yeni model powerbank da sertifikalı birçok güvenlik özelliğine sahip. Bu sayede hem powerbank hem de şarj ettiği cihazlar korunuyor. Kısa devre, yüksek volt, yüksek akım, yüksek şarj, şiddetli şarj boşaltımı ve ölçüsüz ısınma mevzularında güvenlik sertifikasına sahip olan powerbank ‘güvenilir güç’ sağlıyor.

iOS, Android, Windows işletim sistemli cihazlar ile USB’den şarj olan pek çok cihazla koordinasyonlu olan TL-PB10000’in tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 18,9 USD.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Tp-link: TL-PB10000 powerbank

Yorum Ekle