Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
TP-Link Ağ Anahtarı Ailesini Satışa Sundu

TP-Link Ağ Anahtarı Ailesini Satışa Sundu

Yerküre WiFi pazarının başkanı TP-Link, kablolu ağını kolaylıkla ve daha ekonomik genişletmek isteyen konut ve küçük ofis kullanıcıları için yeni bir anahtarı (switch) ailesi geliştirdi. LiteWave ismi verilen bu ailede 5 ve 8 girişli (portlu) dört model mekan alıyor. Tak&Çalıştır özellikli bu switch’lerin suramı ve tasarrufu son aşama kolay ve fiyatları da münasip.

Meskenlerde giderek daha çokça cihaz kablo ile ağa bağlanıyor; akıllı TV’ler, oyun konsolları, depolama üniteleri, PC’ler… Bu cihazların tıpkı anda ağa olması gereken durumlarda kullanıcıların farklı ağ eserlerine gereksinimi oluyor. Lakin konut ve küçük ofisler için yatırım maliyeti de çok değerli bir nokta. TP-Link, bu nedenle LiteWave serisi switch’leri tasarladı ve satışa sundu.

Şu anda satışta olan LiteWave serisi switch modelleri, az kuvvet tüketen, kolay kullanılan, inançlı eserler. İki model 5, öteki iki model ise 8 girişli ve bu ilişki noktalarının tümü Auto-MDI / MDIX destekli. Bu nedenle kullanıcıların kablo tipi konusunda endişelenmeleri gerekmiyor. Switch’i elektrik prizine takıp, ağa bağlanmak istenen cihazları switch üzerindeki girişlere Ethernet kablo ile bağlamak heyetim için yerinde oluyor; bu eserler yönetilmeyi gerektirmiyor.

LiteWave serisi, yeşil teknoloji destekli ve daha az güç tüketiyor. Bu sayede elektrik faturalarına çokça yük bindirmiyor. Ilişki durumu ve kablo uzunluğuna nazaran güç tüketimini otomatik olarak ayarlayan switch’ler, böylelikle karbon ayakizini en aza indirerek ağın genişletilmesini sağlıyorlar.

LiteWave serisi switch’ler 5 ya da 8 adet (modele göre) Gigabit Ethernet girişi taraf alıyor. Bu sayede yüksek süratte kablolu irtibat elde ediliyor. Bilgisayar, yazıcı, web kameralar, IPTV’ler yüksek süratle ağa bağlanıyorlar ve büyük, bant genişliği yüksek belgeler da parazit sorunu olmadan aktarılabiliyor.

TP-Link’in LiteWave serisi switch’leri meskenlerin yanı sıra öğrenci yurtları ve küçük işletmeler için ekonomik ağ genişletme tahlili olarak sunuluyor. Şu anda satışta olan LiteWave serisi eserler ve fiyatları ise şöyle:

  • LS1008G 8 portlu switch    :  25 USD (KDV dahil)
  • LS1005G 5 portlu switch :  16,50 USD (KDV dahil)
  • LS105G 5 portlu switch :  25 USD (KDV dahil)
  • LS108G 8 portlu switch :  37 USD (KDV dahil)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle