Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Toni Guy [Casual] Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Kullanımı

Toni Guy [Casual] Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Kullanımı

Günümüzün markası haline gelen Toni Guy bakım ürünlerinde oldukça ön planda. Bu yaz sıcaklarında saçlarınıza şekil vermek istiyorsanız (özellikle bayanlar) Toni Guy Casual sprey tamda bayanların aradığı üründür. Toni and Guy Casual Sea Salt Texturing Spray saçlarınızı şekillendirme konusunda mükemmel başarılı bir üründür. Gelelim bu sprey’in kullanımı ve bilinen bütün özelliklerine.

Toni Guy Casual

Bu ürünü saçlarınızı şekillendirmek veya biçim vermek için rahatlıkla kullanabilirsiniz çünkü yorumları herkes tarafından övülen bir spreydir ve kesinlikle tavsiye ederiz. Diyelim ki denizden veya havuzdan yeni çıktınız. Denizin tuzlu suyu ve havuzun suyu saçlarını inanılmaz derecede biçimsizleştirir. Toni&Guy Casual Deniz Tuzu Tesirli Şekillendirici sprey kullanarak çözüm elde edebilirsiniz. Saçlarınız artık endişelenmenize gerek yok çünkü her saç tipi ve her saç tipi modeli için bu ürünü kullanabilirsiniz. Nerden alırım? derseniz, ürünü tüm kozmetik mağazalarından bulabilirsiniz. Toni Guy Casual ürünü kullanırken elinizle saçlarınıza şekil vererek dolgunlaştırabilirsiniz. Soru CVP olarak tavsiye ettiğimiz bir üründür.

Toni&Guy Casual Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey özellikleri:

Toni Guy

Toni Guy Casual

Bayanların saçlarını doğal bukle şeklini vermek için üretilsede bu ürünü erkeklerinde tercihi olarak erkek saç bakımı olarakta kullanılabilinir. İlk kullanımda saçılarınızı sert halde zannedersiniz fakat çok kısa bir sürede etkisini göstererek saçınızı ipeksi ve yumuşacık hale getirir. Sonrasında saçlarınız güzel bir görünüm elde eder. Bu ürünün en ama en önemli özelliği ise saçlarınıza zarar vermemesidir. Sadece deniz veya havuzda değil günlük yaşantınızda bile saçlarınız terlediği zaman bu spreyi kullanarak elinize rahatlıkla biçim verebilirsiniz. Kısacası kurutma makinesi (fön) veya maşa gibi saçlarınızı ısıtan veya şekil veren alete ihtiyacınız kalmadan elinizle şekil verin.

Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Fiyat

İndirimsiz normal fiyatı: 40 tl

Toni Guy Casual Nasıl Kullanılır

1- Saçlarınızı nemli durumdayken bütün saçınıza eşit olarak sıkın.

2- Saçınızı hafif ve bol olacak bir şekilde örün.

3- Kısa bir süreden bekledikten sonra yaptığınız örgüyü açın.

4- En güzel ve son kısmı? Artık saçlarınızın daha güzel, dolgun, doğal bukleli ve şekilli olduğunu göreceksiniz.

Sizler için sağlık, güzellik ve bakım konusunda araştırmalarımıza devam ediyoruz. Yazılar hakkında yorumlar bizler için çok önemli. Yorumlarınızıda eklerseniz bizlere müthiş bir şekilde destek olmuş olursunuz.

Sevgiler,

SoruCVP ailesi

Yorum Ekle