Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Tokalon Güneş kremi: Ne işe yarar? [Fiyatı 2020]

Tokalon Güneş kremi: Ne işe yarar? [Fiyatı 2020]

Uygun fiyata güneş kremi arıyorsanız, Tokalon Güneş kremi sizler için en ideali. Diğer güneş kremleri arasında en uygun fiyatlı olandır. Aşırı sıcaklarda denize ve havuza girmeden kullanabilirsiniz. Peki bu krem hakkında sizlere biraz daha fazla bilgi vererek devam edelim.

Swiss Cosmetics tarafından üretilen Tokalon güneş kremi eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kaliteli ve güneş için bakım kremidir. 150 ml olarak satılan bu krem hassas cildiniz varsa kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bayanların en çok tercih ettiği bir kremdir. Son zamanlarda çok tercih edildiği için ve güneş kremi yorumları olarak olumlu bulunan bu krem yüksek SPF15, SPF30, SPF50 özellikleriyle cildinizi koruması açısından çok iyidir. Paraben (ayrıca bkz. wiki) içermediği için bu kremi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tokalon Güneş kremi fiyat 2020

TOKALON GÜNEŞ KREMİ TASARRUF YERLERI

 Zararlı güneş ışınlarının yanı sıra en şiddetli olan zararlı güneş ışını olan UVB ışınlarına karşı da yüksek bir himaye faktörü içeren Tokalon güneş kremini yağlı ciltlerin kullanabildiği üzere karma ve kuru ciltliler de rahatla kullanabilir.

Zararlı güneş ışınlarına uzun müddet maruz kalan ciltteki kızarıklık kabarcıklara karşı adeta kalkan olarak tüm bu problemlerin yaşanmasının önüne geçiyor.

En uygun Güneş kremi

Tokalon Güneş Kremi Kullanımı

Bu kremi az bir ölçüde yoğun bir şekilde olmadan tüm cildinize yedirmelisiniz. Tıpkı başka güneş kremlerinin tasarrufunda olduğu üzere Tokalon güneş kremini de dışarı çıkmadan en az 30 dakika öncesinde cildinize sürebilirsiniz. Denize veya havuza girmeden evvel ya da denizden veya havuzdan çıktıktan derhal sonra da bu kremi kullanabilirsiniz.

En Uygun Güneş Kremi Fiyatı (Tokalon Güneş Kremi)

En uygun fiyatlı olan bu güneş kremi oldukça başarılı olduğu için tercih edilme sebebidir. Yıllardır piyasada olan ve en eskilerden olan bu kremin fiyatı 25 tl dir. En ekonomik olan bu kremi sizlerde beğeneceksiniz.

Çocuklarda Güneş Yanığı

güneş yanığı sonrası oluşan (doktorların tavsiye ettiği) kaşıntılar ya da böcek sokmalarından sonra meydana gelen batma hissiyatını gidermek için önerdiği krem hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen başlığımıza bakın.

Yorum Ekle