Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı

Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı

Günümüzde yalnızca eczanelerde satılan kremlere olan ilgi çok büyük. Bilhassa ağrıyan ortamlarına deva bulmaya çalışan bireylerin internet üzerinde karşılaştıkları Tiyokas jel krem sahiden işe yarıyor mu diye araştırıyorlar. Evet Tiyokas jel krem ne işe yarar? Tiyokas jel krem nasıl kullanılır? Tiyokas krem fiyatı nedir? İşte sorunun yanıtı:

Etken unsuru Deksketoprofen trometamol, Tiyokolşikosid olan Tiyokas jel krem; ağrı kesici, iltihap giderici ve kas gevşetici bir ilaçtır. 30 gramlık ve 50 gramlık formlar formunda yalnızca eczanelerde satılan bu jel, kas gevşetici olarak bilinmektedir. Lakin yalnızca kas gevşetici özelliği bulunmaz, ateş düşürücü ve kireçlenme meselelerinde kullanın bir kremdir. Nobel İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Düzce’de üretilen bu krem, kısa vadede tesir sağladığı için kullananlar çok seviyor. Lavanta kokulu, kutusu beyaz olan bu jel, eksketoprofen, steroid olmayan iltihap giderici ilaçlar içerisine giren bir eserdir. Kas da oluşan gerginliği tedavi eden Tiyokas jel burkulma, ezilme,şişme, incinme üzere doku tahribatlarının tedavisinde kullanılır.

Tiyokas jel krem

TİYOKAS JEL NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o formda kullanmanız gerekmektedir. lacı ağrılı ortama ehliyetli ölçüde sıkıp, hafif  hareketlerle masaj yaparak günde 2-3 kez uygulayın. Günde 2 ya da 3 kere kullanılmalıdır. Bu tasarruflarda 6 ile 8 saat arasında devir dilimleri olmalıdır.

Tiyokas jel krem nasıl kullanılır?

TİYOKAS JEL FİYATI

2020 yılı Tiyokas jel fiyatı  25.44 TL’den satılmaktadır.

TİYOKAS JEL YAN TESIRLERI NELERDİR?

Tiyokas jel yan tesirleri az olmakla bir arada vardır. Bunlar, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen hekiminizi bilgilendiriniz.

Kremler hakkında daha fazla bilgi için SoruCVP Sağlık ve Güzellik sayfasından bakabilirsiniz.

Krem teriminin daha fazla detaylarını öğrenmek istiyorsanız Wikipedi sayfasından bakabilirsiniz.

Yorum Ekle