Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
‘TinNaturel’ büsbütün doğal zeytinyağı kozmetik eserleri çıkardı!

‘TinNaturel’ büsbütün doğal zeytinyağı kozmetik eserleri çıkardı!

2012 yılında Natürel Sızma Zeytinyağı serüvenine başlayan Tinnatural markası kozmetik yerküresine yeni bir soluk getirdi. İçerisinde yalnızca saf zeytinyağı bulunan 1. sınıf kalitede üç tane masaj yağı, cilt bakım kremi ve kantaron balmı piyasaya sürdü. Gelin birlikte bu eserleri inceleyelim…

Zeytin ve zeytinden üretilen saf yapın yararları saymakla bitmiyor. Kur’an-ı Kerim’de övülen besin olarak tanınan zeytin ve zeytinyağı; saç bakımı,cilt bakımı,sıtma tedavisi,kanser tedavisi,tansiyon tedavisi,kalp sağlığı gibi illetlere şifa oluyor. Peygamber Efendimizin: “Zeytinyağını yiyin ve güruhun zira o bereketli bir ağacın eseridir.” diyerek övdüğü besinlerden biri. Tinnatural markası da 2012 yılında Manisa’da tesis kurarak, yıllardır 1. sınıf kalitede zeytinyağlar üretiyor. %100 müşteri memnuniyet garantili olan zeytinyağlarına yeni bir soluk getiren Tinnatural markası cildinize ve vücudunuza bakım yapabileceğiniz eserleri raflara dizdi. Doğal beslenmeyi ve doğal eserlerle bakım yapamayı tercih edenlerin dikkatini çeken bu eserler hakkında merak edilenleri mercek altına aldık.

TİNNATURAL CİLT BAKIM VE MASAJ YAĞI

İnsanlık tarihinin en eski cilt bakım eseri ve Antik Yunan hatunlarının hoşluklarının sırrı olan zeytinyağının aromatik çiçek yağları ile karışımı cildinizi gençleştirmesi ve sıklaştırmasının yanı sıra, içerdiği polifenoller, antioksidanlar, varlıklı E vitamini ve vesair mucizevi bileşenleri ile sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak. Gül, Zambak, Mavi Anemon, Lavanta, Yasemin ve Biberiye aromalı Tinnatural Cilt Bakım ve Masaj Yağları; yaşlanmayı geciktirici tesiri, nemlendirici, besleyici,lekeleri giderici, yara yanık, sivilce, veladet izleri giderici tesirlere sahiptir. Tüm bu tesirlerin yanı rahatlama ve tazeleme için günlük masaj yağı olarak kullanabilirsiniz. Cildinizin istediğiniz kesimine hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Yüksek tesir almak için pratikten sonra en az 20 yıkamamanız tavsiye edilmektedir.

TİNNATURAL CİLT BAKIM KREMİ

%100 doğal zeytinyağı ve hami, renklendirici, paraben, alkol üzere hiçbir kimyasal ve zararlı unsur içermeyen Tinnatural Cilt Bakım Kremi vazgeçilmez cilt bakım eseriniz olacak. Tinnatural Cilt Bakım Kremi, içeriğinde mahal alan 1/3 nispetinde Natural Sızma Zeytinyağının yanı Hindistan Cevizi Yağı, Shea Butter ve Balmumu ile cildinizin muhtaçlığı olan tüm mineral ve vitaminleri tek başına karşılamaktadır. El, yüz, dirsek ve topuk nahiyelerinin nemlendirilmesi ve yumuşatılmasında kullanabileceğiniz üzere güneş sonrası esneklik kazandırıcı ve besleyici ve soğuk havalarda el çatlaklarına karşı itimatla kullanabilirsiniz. Büsbütün doğal materyallerden hiçbir ek hususu içermeden el ile üretilen Tinnatural Cilt Bakım Kremini günün gereksinim duyduğunuz her anında kullanabilirsiniz. Yüksek tesir için pratikten sonra en az 20 pratik nahiyesini yıkamamanız tavsiye edilmektedir.

TİNNATURAL KANTARON BALMI

Tinnatural Kantaron Balmı, tabiatın mucizevi şifa aslı “Sarı Kantaron Çiçeği Yağı” ile Hindistan Cevizi Yağı, Shea Butter ve Balmumu üzere büsbütün doğal gereçlerden el imalatı olarak geliştirilmiştir. Binlerce yıldır yaralanmaların , yanık vakalarının, mide marazlarının tedavisinde kullanılan Kantaron Yağını vesair doğal ve yararlı içeriklerle zenginleştirerek Tinnatural Kantaron Balmı elde edildi. Tinnatural Kantaron Balmı’nı kesik, yara, pişik, sivilce ve yanık vakalarında kullanabileceğiniz üzere içerdiği hücre yenileyici ve besleyici vitaminleri sayesinde günlük cilt bakım eseri ve kırışıklık aykırısı olarak da inançla kullanabilirsiniz. Yüksek tesir için tatbikten sonra en az 20 pratik yerini yıkamamanız tavsiye edilmektedir. 

PEKALA BU ESERLERDEN NEREDEN ALINIR?

Şayet bu eserleri merak edip satın almak istiyorsanız www.tinnatural.com olan resmi adresten ulaşabilirsiniz. 0537 556 02 56 numarayı arayarak malumat alabilirsiniz.

Yorum Ekle