Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
The Rise of The Skywalker Hakkında Heyecan Verici Açıklama!

The Rise of The Skywalker Hakkında Heyecan Verici Açıklama!

Star Wars: The Last ‘ın pek de olumlu tenkitler alamamasının akabinde,  Lost ve Star Trek’ten tanıdığımız J.J. Abrams birbirinden enteresan açıklamalarda bulundu. J.J. Abrams, Entertainment Weekly’e çarpıcı bir röportaj verdi.

Star Wars’un yaratıcısı George Lucas’a, yaptığı eleştirilerle ilgili karşılık veren J.J Abrams, “Ne yazık ki serinin hayranları, bilhassa son sinemada efsanenin alt üst olacağını düşünüyorlar. Onlara kızmıyorum. Üstelik Star Wars IX: The Rise of The Skywalker’ın beklentileri ziyadesiyle karşılayacağını vurgulamak isterim. Hiçbir şeyi batırmadık. Tersine efsaneyi bir adım öteye çalışmak için elimizden geleni yaptık. Sineması izleyenler, sonuçtan ziyadesiyle mutlu kalacaklar ve memnuniyetlerini paylaşacaklar” tabirlerini, toplumsal medya üzerinden paylaştı. 

Yeni seri için tatminkar bir son hazırladık. Eminim ki tenkit konumuna, övgü iletileri yağacak. Orjinal serinin karakterleri ile yeni serinin kahramanları büyük bir savaşta karşılaşacaklar” ibaresi de; Lost, The Rise of Skywalker, Star Trek üçlemesi, Castle Rock ve Fringe’in yapımcısı J.J Abrams’ın şahsen kendisinden geliyor. Hasılı son radde farklı bir sinemanın yolda olduğunu söyleyebiliriz. Son sinema, 2019 yılının Aralık gösterime girecek.

Yorum Ekle