Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
The Lord of The Rings: Gollum Yolda

The Lord of The Rings: Gollum Yolda

Lord of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) serisinin hem edebiyat, hem sinematik hem de birbirinden hoş oyunlar açısından elde ettiği muvaffakiyetler akıl almaz seviyede. Bilhassa üçlemenin son sineması, fantastik-edebiyat tipinde olmasına karşın piyasadaki tüm Oscar mükafatlarını slip süpürmeyi başardı.

Yepyeni yapıtlardan çok saptığı için eleştirilen direktör Peter Jackson, The Lord of The Rings üçlemesinin başarısı üzerine öncü Hobbit’i de izleyicilerin beğenisine sundu. Her ne kadar Hobbit üçlemesi gerek mütehassıslar, gerek eleştirmenler velev gerekse izleyiciler tarafında Yüzüklerin Efendisi’nin gerisinde kalmakla suçlansa da; yapımcı stüdyoya önemli para kazandırdı.

The Lord of The Rings: Gollum oyunu ise, önemli ticari muvaffakiyetler elde etmek üzere geliştirildi. Oyun, 2021 yılında başta PC olmak üzere üst seviye konsollarda piyasaya sürülecek. Oyunda, Gollum’un direkt yönetilmesi beklenmiyor lakin Gollum’un Mordor’dan kaçış hikayesi ve Orta-Dünya’da yarattığı karmaşaya değiniliyor. LOTR’un son oyununda ölümsüz Elf savaşçılarından, kahraman Numeoran ırkına pek çok figür hayat bulunuyor. Üstelik aralarında Gandalf, Saruman ve Radagast üzere kült figürler de canlandırılabiliyor.

Yorum Ekle