Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
The Batman Sinemasında Korkunç Kadro!

The Batman Sinemasında Korkunç Kadro!

2021 yılının yaz aylarında gösterime girecek The Batman sinemasının takımı, neredeyse “tamamen” şekillendi. Sineması “Maymunlar Cehennemi” isimli üründen tanıdığımız Matt Reeves yönetirken, Alacakaranlık serisinde rol üstlenen ve sonrasında; The King, The Lighthouse, High Life üzere sinemalarda dikkatleri üstlenen Robert Pattinson, Batman’i canlandıracak.

Gelgelelim The Batman hakkındaki en bomba haber bu değil. Sinemanın takımı tamamlanmak üzere ve birbirinden usta oyuncularla prensipte anlaşıldı. True Detective, Fantastik Canavarlar, Daredevil üzere imalatlardan tanıdığımız Colin Farrell’in, Batman’ın egzantrik düşmanı Penguen rolünü üstlenmesi bekleniyor. Bu rolü geçmişte Michael Kaine ve Jeremy Irons üzere bol armağanlı oyuncular üstlenmişti.

Birkaç defa Oscar’a aday gösterilen ve Altın Küre armağanını de kapan Andy Serkis ile de ittifaka varıldığı argüman edildi.

Batman kozmosunun en kült karakterlerinden Alfred Pennyworth, şu anda da önümüze Pennyworth isimli bir seriyle çıkıyor. Seride Batman’in en büyük destekçisinin köken hikayesi yan alıyor.

Gayri söylentiler arasında Paul Dano‘nun Bilmececi (The Riddler), Zoe Krawitz‘in ise kahraman Kedi Hatuna hayat vereceği bulunmakta.  

Yorum Ekle