Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
“Tesla ilhamlı” 5256 Dolarlık Titanyum Telefon

“Tesla ilhamlı” 5256 Dolarlık Titanyum Telefon

Rusya menşeli Caviar, üst segment akıllı telefonları kişiselleştirerek lüks kategoride satışa sunmasıyla ünlü bir marka. Caviar’ın daha evvel de çok sayıda akıllı telefon modelini altın, titanyum, pırlanta ve türev materyallerle süsleyerek kullanıcılarla buluştuğuna şahit olmuştuk. Velev bunlar arasına son olarak iPhone 11 Pro da katılmış ve 24K altın seçeneği ile 100 bin Dolar fiyatla Caviar’ın resmi internet sitesinden satışa çıkartılmıştı. Lakin Caviar bu defa farklı bir yol izlemiş ve tasarım üzerinde “sade” bir kaplama yapmak mekanına külliyen kişiselleştirme yoluna gitmiş. Fakat elbette “ilham” almaktan da geri durmamış. Aslında ürettiği Cyberphone telefonun en değerli özelliği bu “ilham” üzerine. Çünkü Cyberphone, Tesla’nın Cybertruck ilhamıyla doğmuş bir akıllı telefon. Temelinde ise iPhone 11 Pro yatıyor.

Caviar’ın Cyberphone ismini verdiği bu telefon, Tesla’nın Cybertruck dizaynını benimseyen bir kaplama konum alan iPhone 11 Pro’dan ibaret. iPhone 11 Pro ile Cybertruck şahsi versiyonu diyebileceğimiz Cyberphone, kaslı ve agresif yapısıyla nispeten cazip dururken, titanyum kaplaması ve fiyatıyla da hayli kışkırtıcı.

Tam 5265 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülen Caviar Cyberphone‘un bu fiyatı ise yalnızca “başlangıç fiyatı.” Telefonu farklı materyallerle süsleyerek daha yüksek fiyatlara da satın alabiliyorsunuz.

Şayet bütçeniz müsaitse Caviar’ın sitesini ziyaret ederek kendinize iyi lüks akıllı telefon modellerini bulabilirsiniz. Hayır, sırf bakıcıysanız, o halde çabucak yukarıdaki videodan Caviar Cyberphone‘u yakından görebilirsiniz.

Yorum Ekle