Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Teracube: Bu Telefon, “Dünyayı Kurtaracak”

Teracube: Bu Telefon, “Dünyayı Kurtaracak”

CES 2020‘de, her hengam olduğu üzere yeniden yenilikçi eserler gördük. Bunlar arasında OnePlus’ın art kameralarını gizleyebilen OnePlus Concept One telefonu ile en ucuz 5G telefon 5G modeli taraf almıştı. Öte yandan bir Kickstarter girişimi ise sessiz sedasız bir zaviyede tüketicilerle buluşmuş, gelgelelim vadettiği 4 yıl lafı ile konuşulması gereken modellerden birine imza atmış.

Teracube, bir Kickstarter girişimi olarak ortaya çıkmış bir akıllı telefon. Teracube’ün alameti farikası ise 4 yıl uzunluğu garanti sunması.

Yerkürenin birinci 4 yıl garanti mühletine sahip telefonu olarak anılan Teracube

Teracube kurucuları CEO Sharad Mital ve Lider Yardımcısı Anthony Tsim, kusurlu olabilecek telefonları bu müddet içinde fiyatsız olarak değiştireceklerinin kelamını veriyor. Başkaca yeniden bataryayı da fiyatsız olarak değiştirme taahhütünde bulunuyor. Şayet telefonun ekranı parçalanırsa ise, 40 dolar sabit ecirle değişim garantisi veriyor.

Teracube Özellikleri

Evet Teracube’ün özellikleri neler?

Teracube, Snapdragon 660 ile yarışma edebilecek yapıda olan 12nm fabrikasyon süreci ürünü 8 çekirdekli MediaTek P60 yonga setini üzerinde taşıyor. 6 GB RAM ve 128 GB hafıza sahip olan telefon, microSD kart yuvası yoluyla 256 GB ek alan sunuyor.

12 MP + 5 MP art kameraları bulunduran Teracube, ön tarafa bakan 8 MP ölçekli bir selfie kamerasına sahip. 3400 mAh kapasitesinde batarya ile günü rahat çıkartacak üzere görünen telefonda Android 9 işletim sistemi hazır bulunuyor.

Teracube, 2020‘nin bahar aylarında satışa çıkacak. Teracube hakkında daha ziyade bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.