Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
TCL, Katlanan Telefon Konseptini Gösterdi!

TCL, Katlanan Telefon Konseptini Gösterdi!

CES 2020, firmaların neler yaptığından fazla, neler yapabileceğini gösteren bir aktiflik olarak başlamış üzere görünüyor. TCL’nin katlanan telefonu, şimdi satılmaya hazır değil, ama tekrar de etkileyici ve üstelik çıktığında değerli bir vazifesi üstlenebilir.

Çinli firmanın pazarlama yöneticisi Stefan Streit tarafından “bu, TCL” sözcükleriyle gösterilen üç havalı, klasik görünümlü akıllı telefon, 500 doların fiyata sahip. 5G’nin 500 doların olması ilgi çekerken TCL Roku TV 6 Series, olağanda pahalı olan üst seviye Samsung TV’lerle yarışma etmeyi amaçlayan bir 4K TV.

TCL’nin katlanan telefonu ise satılmaya hazır görünmüyor. Menteşesi ve katlanan ekranı pek uygun çalışmayan cihazın yazılımında da dertler var. Şu an cihazın ön yüzünde bir kamera da bulunmuyor. Tekrar de cihazın prizma stili art yüzü beğenilen görünüyor. CES 2020’de gösterilen telefonun işlemcisi, orta seviye Snapdragon 660, yani Snapdragon 700 kullanan serisi telefonlarla tıpkı seviyede değil. Elbette bu bir konsept telefon ve piyasaya sürülene kadar çok şey değişebilir.

TCL’nin katlanan telefonunu beğenmeseniz bile, size yararı dokunabilir. Telefonun varlığı, tüm katlanan telefon piyasasında bir yarışma oluşturacak ve fiyatların düşmesine yardımcı olacak (hatırlatalım, Galaxy Fold’un şu anki fiyatı 1980 dolar).

Yorum Ekle