Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Tarayıcıda Oynayabileceğiniz 10 Çetin Oyun

Tarayıcıda Oynayabileceğiniz 10 Çetin Oyun

Sizi zorlayan oyunları tercih ediyorsanız, bunu yapacak oyunların hiç de az olmadığını farkındasınızdır. Bu metnimizde web tarayıcınızda oynayabileceğiniz en güç 10 oyunu bir araya getirdik.

Aşağıdaki oyunların tamamı, WebGL üzere işlevlerden destek alıyor ve rastgele bir eklentiye gereksinim duymuyor.

1. Wave Run

Süratli bir tempoda oynanan bir platform oyunu olan Wave Run’da 33 seviyeyi mümkün olduğunca çabuk tamamlamanız gerekiyor. Oyunun denetimlerine alışmanız biraz hengam alabilir, lakin bu zorluğun bir kesimi.

Wave Run

2. Exit84

Exit84’te karakterinizi ilerletmek için yan tuşları bölgesine ekranda beliren tuş sıralamalarını kullanmanız gerekiyor. Ekrandakileri yazdığınızda, karakteriniz istediğiniz tarafa gidiyor. Suratlar zorlaşan oyunda düşmanlarınız, önünüze her çeşit zorluğu çıkaracak.

Exit84

3. Color Filler

Color Filler’da farklı renklerdeki kutuları, ilişkin oldukları yuvalara itmeniz gerekiyor. Yanlış bir hamle yaparsanız, baştan başlamanız gerekecek. Oyun başta kolay olsa da, zorluk ilerledikçe artıyor ve mantığınızı giderek daha çok kullanmanız gerekiyor.

Color Filler

4. Singled Out

Galaktik suçluları günahsızların arasından ayıklayıp, vurmanız gerekiyor. Oyun, yüzlerin artmasıyla ve tüm yüzlerin benzeri hale gelmesiyle zorlaşıyor. Yanlış kimseyi vurmanız, oyunun bitmesi demek.

Singled Out

5. Pix Hop

Pix Hop, yalın görünse de hiç yalın değil. Bu blatform oyununda bir beyaz kareyi denetim ediyorsunuz. Hareket ettikçe ve jetonları topladıkça puanınız artıyor.

Pix Hop

6. Zig Zag

Oyunda zikzaklı, renkli bir çizgiyi denetim ediyorsunuz. Mütemadi olarak dönen ekranda ok tuşlarını kullanarak çizgiyi gerçek cephede itmeniz gerekiyor. Ekran ciheti mütemadi değiştiğinden, bunu yapmak pek kolay değil.

Zig Zag

7. Rocketpult

Roketler gerçekte mancınıkla fırlatılmıyor, lakin Rocketpult’un mantıklı üzere bir derdi yok. Oyunda mancınığı çevirip, roketi fırlatmanız gerekiyor. Daha âlâ denetim için yavaş çekimi kullanabilirsiniz.

Rocketpult

8. Dodge

Dodge’da reflekslerinizi kullanarak bir daireyi denetim etmeniz, bu daima olarak üstünze gelen düşmanlardan kaçmanız gerekiyor. Dodge’ı daha da zorlaştırmak istersseniz, bunu oyunun ayarlarından yapabilirsiniz.

Dodge

9. You Have to Win the Game

Gezinti tabanlı bu platform oyunu, size 1980’lerin bilgisayar monitöründe oynadığınız hissini veriyor. Oyun gereğince sıkıntı gelgelelim Extra Spicy’yi seçerek daha da zorlaştırabilirsiniz.

You Have to Win the Game

10. Streamline

Streamline’da hedefiniz, çizgiyi uzatarak mor kareye ulaşmak. Çizginin istikametini denetim edebilseniz de, arayı denetim etmeniz mümkün değil. Bu nedenle gayri bloklara ve powerup’lara çarpmanız gerekiyor. Başta kolay olan oyun, giderek çok güçlükle bir hal alıyor.

Streamline

Yorum Ekle