Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Supernatural’ın Yıldızının Başı Dertte!

Supernatural’ın Yıldızının Başı Dertte!

Supernatural, yerkürenin en uzun ömürlü fantastik serisi konumunda. Ne var ki daha çok uzun yıllar yayınlanması beklenen efsanevi imalat, 15.sezonunda seyircilere veda ediyor. Gönül isterdi ki Supernatural; 30 yıl süren Simpsons (Gerçi bu pek mümkün değil) yahut Law Order: SVU (21 sezon) rakamlarına ulaşabilseydi. Law And Order: SVU’nun 22.sezonu şimdiden onaylandı.

Supernatural’in sona ermesinin nedeni Jared Padalecki ve Jensen Ackles ikilisinin girişimden biraz sıkılmaları. İki yakın arkadaş da, yeni ufuklara yelken açma niyetindeler. Ne var ki Samuel Winchester rolünü üstlenen Jared Padalecki, argümanlara nazaran çok önemli kabahatlere imza attı. Prodüksiyonda, serinin sakin, sessiz ve vicdanlı karakterini canlandıran ve yakınlarını kolay kolay affeden Jared, bir bar arbedesine karıştı. Jared Padalecki hengamede iki kimseyi darp etti. İş bununla kalsa, ziyade sorun yaşanmayabilirdi. Lakin TV yıldızı, polislere kallavi seviyede rüşvet teklif edince işler ziyadesiyle karıştı. Gerek bar başkanı, gerek darp edilen kimseler tabirlerinde Padalecki’nin aleyhine savlarda bulundu. Şikayet üzerine çağrılan polisler de, Jared’in çok alkollü ve denetimsiz olduğunu belirtti.

Supernatural’

Oyuncunun eşi ve üç evladının annesi Genevieve Cortese Padalecki de, kocasının bir an evvel kefaletle salınması gerektiğini savundu ve çok üzgün olduğunu Twitter’da paylaştı. Jensen Ackles ise şimdi mevzuyla alakalı bir paylaşımda bulunmadı.

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.