Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Street Fighter’dan Razer’a Aktarım Oldu!

Street Fighter’dan Razer’a Aktarım Oldu!

Oyuncular için yerküre çapında önder bir marka olan Razer , bugün en yeterli Japon Street Fighter espor atleti Keita Ai ile bir paydaşlık yaptığını açıkladı. Oyun camiasında Fuudo olarak bilinen Ai, global Street Fighter sahnesinde Team Razer’ı temsil etmek için Xian, Mesele X (Mousesports), NYChrisG ve Ricki Ortiz’e (Evil Geniuses) katıldı.

Fuudo, 2005 yılında Virtua Fighter 4 oynayarak dövüş oyunu sahnelerine dahil oldu. O vakitten beri World Cyber Games, Togeki – Üstün Battle Opera and Evolution Championship Series de dahil  çeşitli dövüş oyunu turnuvalarını fethetti.  Yakın vakitte, SEA Major 2019 Open Premier unvanını ve 12-13 Ekim tarihlerinde Singapur’da düzenlenen Asya Bölgesel Finalinde 3. sırayı aldı. Şu anda Capcom Pro Tour 2019 sıralamasında 4. sırada ve Team Razer pankartı altında aralık ayında büyük finale yarışacak.

Bir EVO Şampiyonu olan Fuudo’nun; sağlam temelleri ve kusursuz hareket çıkartma yeteneğiyle ara muhafaza (spacing) ve kesim denetiminde bir usta olduğu bilinmektedir. Ayrıyeten kendisi Street Fighter V’te yerkürenin en yeterli R. Mika oyuncusu olarak seçildi.

Fuudo, 2012 yılında esasen Team Razer ailesinin bir kesimiydi. Xbox 360 için Razer Atrox Arcade Stick’in tasarım sürecine de halde dahil olmuştu. Artık ise Team Razer onu tekrar ekibine davet etmekten gurur duyuyor. Bugün Razer, 25’ten ziyade ülkeyi kapsayan 18 profesyonel ekiple çalışıyor. Birlikte, sporcular Team Razer olarak tanınıyor ve tüm büyük espor oyunlarında yarışıyor.

Keita ‘Fuudo’ Ai, “Team Razer, münhasıran dövüş oyunu topluluğundaki inanılmaz oyuncuları ile tanınır” dedi. “Böyle prestijli bir kadroya geri dönmekten büyük onur duyuyorum. Bilhassa 2020 Olimpiyat Oyunlarından evvel yapılacak Intel World Open turnuvası başlangıcında çok heyecanlı bir devirdeyiz.”

Razer’in Dövüş Oyunu Topluluğuna olan bağlılığının bir modülü olarak, – en çok satan Razer Panthera arcade çubuğunun evrimleşmiş hali Razer Panthera Evo da geçen yıl piyasaya sürülmüştü. Geliştirilmiş çubuk, Team Razer’in Xian Ho Kun ve Mark “Markman” Julio da dahil olmak üzere, yerkürenin en güzel sporcuları tarafından rekabetçi tasarruf için titizlikle test edildi ve geliştirildi.

Razer Küresel Esports Yöneticisi David Tse, “Team Razer, Dövüş Oyunu Topluluğunun bir modülü olmaktan gurur duyuyor” dedi. “Street Fighter takımını daha da güçlendirirken Fuudo’yu saflarımıza tekrar davet etmekten heyecan duyuyoruz.”

Street Fighter, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir dövüş medya oyunu franchise’ıdır. Geçtiğimiz yıl Twitch’te yekun 1.3 saatin üzerinde yayın sunan en âlâ dört konsol espor oyunlarından biridir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle