Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Star Wars, Bir Geleneğe Elveda Demeye Hazırlanıyor!

Star Wars, Bir Geleneğe Elveda Demeye Hazırlanıyor!

Kuşkusuz, Star Wars: The Rise of Skywalker sinemasının sonu heyecan yaratırken, hayranların pek birçok Star Wars serisi için ne olduğunu merak etmeye başladılar bile. Lucasfilm’in yöneticisi Kathleen Kennedy‘nin söylediğine nazaran daha çokça Star Wars sineması bizleri bekliyor. Gelgelelim artık yeni sinemalar, üçleme halinde sunulmayabilir.

Kennedy, L.A. Times ile yaptığı röportajda “bunun bize açık uçlu bir hikaye anlatımı vereceğini ve bizi üçleme yapısında ilerlemek zorunda bırakmayacağını düşünüyorum” dedi ve ekledi: “Hudutlu bir sayıya sahip olmayacak ve (filmi) çerçeveye sığdırmaya çalışmayacağız. Hikayenin bunu belirlemesini sağlayacağız”.

Şu anda LucasFilm ve Disney, Star Wars cihanını genişletmek ve yeni fikirleri gözden geçirmek için sinema yapımcılarını bir araya getiriyor. Kennedy, röportajında hikayenin gideceği cepheye karar vermek için görüştüklerini ve bunun hengam aldığını söyledi. Şu anda bizi bekleyenleri tam olarak bilmesek de, Disney’in 2022’de başlayacak biçimde her iki yılda bir yeni bir Star Wars sineması sunma planı laf konusu.

Daha evvel, Game of Thrones‘tan D.B Weiss ve David Benioff’un yeni sinemalardan en az birini yönetmesi için anlaşılmıştı ama daha sonra bundan vazgeçildi. Şu anda Kevin Feige markanın yeni yolunu belirleyecek kişi olsa da, Star Wars’ta tam olarak nasıl bir hizmet alacağı açıklanmış değil.

Sabırsızlıkla bir sonraki sineması beklerken, şu an için dikkatinizi çekebilecek birçok Star Wars içeriği mevcut. Öncelikle Disney+ üzerinde yayımlanan The Mandalorian bulunuyor ve yakın hengamda da Star Wars hayranlarının favorileri olan Obi-Wan Kenobi ve Tabip Aphra‘nın televizyon serileri gelecek.

Yorum Ekle