Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Star Trek’ten Beklenen Müjde Geldi!

Star Trek’ten Beklenen Müjde Geldi!

Müjdeli haber nihayet geldi: Star Trek (Uzay Yolu) serisi yeni bir sinemayla taçlandırılacak. Star Trek 4‘ün izleyicilerle buluşacağı yanındaki açıklama yapımcı stüdyo Paramount Pictures tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Star Trek 3: Beyond, yerküre çapında 343 dolar gişe hasılatı elde edebilmişti. Ne var ki sinemanın imalat bütçesi 180 milyon dolar ve reklam bütçesi dolar seviyesindeydi. Stüdyo zarar etmese de, sinemadan çok düşük bir kar elde etti. Başrol oyuncusu Chris Pine (Captain Kirk) ile gelecek sinema için fiyat indirimi pazarlığına girildi. Chris Pine, bu öneriyi başlangıçta kabul etmeyince çıkmaza girildi ve Star Trek 4 girişiminin iptal edildiği kulaktan kulağa yayıldı.

Ne var ki, Paramount Pictures‘ın seriyi devam ettirme eforları meyvesini verdi. Chris Pine, daha düşük fiyat karşılığında Star Trek 4’de rol almayı kabul etti. Zachary Quinto (Spock), Karl Urban (Bones), Zoe Saldana (Uhura), ve Simon Pegg (Scotty) üzere isimlerin kontratı hali hazırda devam ediyor. Dolasıyla stüdyo bu isimlerle yeni bir muahede yapmadı. Kirk’ün pederi rolünü üstlenmesi beklenen Chris Hemsworth (Kendisini Thor ve Avengers serisinden tanıyoruz) ile maatteessüf muahede sağlanamadı.

Star Trek 4‘ün direktörlüğünü, S.J Clarkson‘un üstlenmesi bekleniyordu. Lakin stüdyo ve Clarkson’un yolları son anda ayrıldı. Serinin dördüncü halkasını Noah Hawley yönetecek. Noah Hawley ismini, Legion ve Fargo üzere girişimlerden hatırlıyoruz. Son anda bir sürpriz gerçekleşmezse sinema, 2021 yılının yaz periyodunda gösterime girecek.

Yorum Ekle