Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
SSD’lerden 4 Kat Daha Süratli SSD!

SSD’lerden 4 Kat Daha Süratli SSD!

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), yeni WD Blue SN550 NVMe SSD ile SATA SSD’lerin suratını dört katına kadar çıkarabilir. Armağanlı WD Blue portföyünün en yeni üyesi ve performans odaklı farklı bir NVMe SSD olan yeni sürücü, içerik yaratıcıları ve PC kullanıcılarının, işletim sistemini daha süratli yüklemelerini ve daha akıllı bir halde çalışmalarını sağlamak  için hususî olarak üretildi.

Dört Temel Depolama Talebini Destekliyor

Günümüzün içerik yaratıcıları, olgu depolamayı her gün daha çokça kullanıyorlar. Velev 4K/8K medya ile, isterseniz de büyük doküman evrakları yahut depolamayı ağır kullanan pratikler ile çalışın, bu dijital ortamlar NVMe arayüzünün sağlayabileceği sağlam performans, dayanıklılık, sürat ve kapasite gerektiriyor. Forward Insights’a nazaran, NVMe’nin 2021 yılına kadar PC sahasında piyasaya sürülen depolama cihazlarının yüzde 75’inden fazlasını oluşturacağı varsayım ediliyor[1]. Western Digital’ın NVMe portföyünün kanıtlanmış güvenilirliğini de aktaran WD Blue SN550 NVMe SSD, bu dört temel talebi karşılamak ve onları sorun olmaktan, yaratıcı üretkenliğe dönüştürmek için geliştirildi.

Western Digital, İstemci İş Ünitesi Lider Yardımcısı ve Umum Yöneticisi Eric Spanneut,  “Önce-NVMe yaklaşımını benimsemek, sistem performansını büyük ölçüde hızlandırabilir . Bu, olgularda daha az bekleme devri mealine gelir, böylelikle yaratıcılar hem üretimi hem de potansiyel geliri artırmak için daha sıkı değil, daha akıllı çalışabilirler” dedi.

 “WD Blue SN550, tümüyle bir NVMe portföyü arayışındaki müşteriler için değerli bir seçenektir. Bir sistem üreticisi için bu, Western Digital’ın bir tam NVMe ve SATA SSD portföyünün yanı sıra yüksek kapasiteli sabit diskler sunması manasına da geliyor. Bu, müşterilerimizin farklı gereksinimleri için sistemler oluşturma konusunda büyük bir esneklik de sağlıyor.

Daha Fazlasını Daha Süratli Yapmak İçin Güçlü İç Suratlar

Velev büyük ölçüde olgularla çalışmak, ya da yaratıcılık, velev gündelik oyun oynama yahut donelerin işlenmesi için olsun, WD Blue SN550 NVMe SSD, Western Digital’ın en süratli SATA sürücülerinin dört katından daha ziyade sürat sağlayabilir. Yükseltilmiş dahili suratlarla birlikte bu, kuvvetli iş yükleriyle başa çıkmak için süratli ve esnek bir sistem isteyen çoklu hizmetliler ve menşe yüklü pratik kullanıcıları için daha âlâ bir umum haber süreç deneyimi sağlıyor. Başkaca, yenilenmiş bir termal tasarım, ağır tasarruf sırasında son aşama hassas PC performansı ve uzun müddetli bir performans sağlıyor.

WD Blue SN550 NVMe SSD’nin Özellikleri ve  Stok Durumu

  • Münasip maliyetli bir M.2 2280 formunda 250GB’tan 1TB’a* kadar kapasitelerde mevcuttur
  • 2,400 MB/s’ye** kadar SATA SSD’lerimizin 4 katından çokça okuma suratı
  • 5 yıl sonlu garanti
  • WD Blue SN550 NVMe SSD eserleri ABD’de belli başlı Western Digital perakendecilerinde, e-perakendeciler’de, bayilerde, sistem entegratörlerinde ve WD mağazasında bulunur. WD Blue SN550 NVMe SSD ile birlikte Western Digital’ın NVMe portföyü, yüksek performanslı en üst seviye oyun deneyimi için isteğe bağlı şahsi bir soğutucu içeren, armağanlı WD Black® SN750 NVMe SSD’yi de kapsar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle