Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Spotify Kids Evlatlara Kişisel Bir Katalog ile Gelecek

Spotify Kids Evlatlara Kişisel Bir Katalog ile Gelecek

Spotify, evlatlara münasebetli hale getirilmiş yeni pratiği Spotify Kids’i duyurdu. Şimdilik yalnızca İrlanda’da tasarrufa açılan uygulamayı kullanabilmek için Spotify Family Plan üyesi olmanız gerekecek.

Firma, yeni blog gönderisinde yeni pratiğin evlatlara Family Plan deneyimini sunacağını söyledi. Gönderiye nazaran pratik, evlatlara reklamsız bir müzik dinleme deneyimi sunacak ve Nickelodeon, Disney, Discovery Kids, Universal Pictures’tan seçilmiş 6.000 şarkıyı içerecek.

Evlatlarınız biraz büyüdüyse ve ergenlik çağına geldiyse, yaş hududunu ayarlayarak daha büyük evlatlara iyi müzikleri aktif hale getirebileceksiniz. Böylelikle Taylor Swift, Ariana Grande ve Bruno Mars üzere müzikçiler dinlenebilir hale gelecek.

Spotify Kids’in gayesi, içerisinde cinsellik, şiddet, uyuşturucu referansları bulunduğu belirlenen müzikleri evlatlardan uzak tutmak ve hadleri ayarlamanıza müsaade vermek. Evlat hesabı, aile hesabında altı yuvadan birini harcayacak gelgelelim muhtemelen kendi hesabınızı evladınıza vermekten ve teklif algoritmasının başını karıştırmaktan âlâ bir tahlil olacak.

Hizmetin 2020’nin başında tam olarak tasarrufa sunulması bekleniyor.

Yorum Ekle