Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Spigen Essential F308W  incelemesi  Spigen Essential F308W İnceleme

Spigen Essential F308W incelemesi Spigen Essential F308W İnceleme

  • Tasarım
  • Kaymaz yüzey
  • Performans
  • Güvenlik tedbirleri
  • Adaptör yok
Özetle

Sonuç olarak Qi kablosuz şarj desteği gösteren bir telefonu olanların sevecekleri bir eser olmuş Spigen Essential F308W. Kablosuz süratli şarj desteği göstermesi, kaymaz yüzeyi ve elbette güvenlik tedbirleriyle birlikte rahatlıkla tercih edilebilir. Bu arada kutusunda 1.5 metre üzere bir kablo bulundurması sevindirici, fakat adaptör bulunmuyor, onu da söyleyelim.

Pekala, fiyat ne kadar? Cihazı şu an piyasada 119 TL fiyatla bulabiliyorsunuz. Fiyat olarak ondan daha pahalı modeller olduğu üzere, daha müsait seçenekler de var. O nedenle satın alım aşamasında yeniden bir denetim etmenizi öneririz.

Kimler Almalı

Kablosuz şarj pedi seçerken hem 10W kablosuz süratli şarj özelliği hem güvenlik tedbirleri bulundursun hem de şık bir dizayna sahip olsun isteyenler Spigen Essential F308W modelini tercih edebilirler.

Kablosuz şarj arayanlara kişisel: Spigen Essential F308W ile Samsung Galaxy Note 10+’ı şarj ettik!

Kablosuz şarj, eskisine nazaran artık pek çok akıllı telefonda yaygın olarak kullanılıyor. Üst seviye modeller bir yana orta segment akıllı telefonlarda da görmeye başladığımız kablosuz şarj teknolojisi, kendi içinde de elbette evvelki yıllara nazaran sürat kazandı ve artık daha süratli şarj imkanı tanıyor. Spigen‘in bugün yakından bakacağımız Essential F308W cihazı da bunlardan biri oluyor.

Âlemşümul uyumluluk gösteren Spigen Essential F308W, tüm Qi sertifikalı kablosuz şarj özelliği gösteren cihazlarla çalışıyor. Bu değerli bir detay, çünkü velev iPhone sahibi olun, velev Samsung; bu cihazı dertsiz halde kullanabiliyorsunuz.

Spigen Essential F308W, dizaynıyla da bu kategoride şık modellerden biri oluyor. Deri kaplama yüzeyi sayesinde üzerine telefonunuzu bıraktığınızda kaymasını engelleyen cihaz, pedin alt kımında da bir şerit halinde mavi LED ışık bulunduruyor. Bu arada bu ışık daima yanmıyor, 1 dakika vade içinde sönüyor. Çünkü umumide telefonu gece şarj ettiğinizi düşünürsek, daima yanması beğenilen olmazdı.

Spigen Essential F308W, Qualcomm Süratli Şarj 3.0 teknolojisine sahip bir cihaz. Böylelikle 10W suratında kablosuz şarj desteği gösteren cihaz, iPhone’ları ise maksimum 7.5W suratında şarj ediyor. O nedenle bu cihazdan tam performans alabilmek ismine kablosuz şarj testini Samsung Galaxy Note 10+ ile yaptık.

Galaxy Note 10+’ın şarjını külliyen tükettikten sonra pedin üzerine bıraktık ve muayyen periyotlarda denetim ettik. Telefonu 10 dakika içinde yüzde 8 kadar şarj eden Spigen Essential F308W, yarım saat içinde ise yüzde 20 orantısında şarj edebildi. Samsung Galaxy Note 10+’ın tam kapasiteye ulaşması ise 2,5 saat kadar devir aldı. Elbette Galaxy Note 10+’ın bataryasının 4300 mAh üzere dev bir kapasitede olduğunu da hesaba katmak gerek. Çünkü Note 10+, batarya kapasitesi en geniş telefonlardan biri.

Şarj performansıyla başarılı bulduğumuz Essential F308W’nun tüm numarası yalnızca bununla sonlu değil. CoolHeat teknolojisi, akıllı güç teknolojisi ve akıllı yonga himayesi üzere özellikleri de bulunduran cihaz, böylelikle telefonun şarj olurken ısınmasını engelliyor, rastgele bir voltaj dalgalanması durumunda ise telefonu tansiyondan koruyor. Bu manada da telefonunuzu rahatlıkla vadeler emanet edebileceğiniz bir model oluyor Essential F308W.

Spigen Essential F308W Teknik Özellikleri
Eser Modeli Spigen Essential F308W
Eser Çeşidi Şarj Cİhazı
CHIP Online Notu 85
Üretici Spigen
Teknik Detaylar
Giriş 9V 1.67A / QC 2.0 / QC 3.0 (18W)
Çıkış 7.5W / 10W
ControlLight Teknolojisi Var
ControlHeat Teknolojisi Var
Temas microUSB
Tartı 95 gr.

Satın Al

Alternatifleri

Alternatif olarak 10W Süratli Kablosuz Şarj Cihazı da kıymetlendirilebilir.

Yorum Ekle