Outlook (Officce 365) yedekleme ve geri alma sorunu ?

Soru

Zamanında bir arkadaş Outlook yedeklemesini yaparak 18 gb küsür e posta verisi bulunmakta. Şimdi outlook daki sorun şu; ben eski outlook *.pst dosyası yeni outlook yani outlook officce 365 e aktarırken şifre soruyor. Bu şifrenin ne olduğunu kimse bilmiyor. Outlook .pst şifresi nasıl kırılır?
İkinci sorum iste bu müşteriler avukat olduğu için e postaları çok önemli ve 2006 dan bu yana mailleri sürekli kontrol edip duruyorlar. Bir bilgisayar değiştirdiklerinde ise sürekli 18 gb lik *.pst dosyası yedekleyip almak durumundayım. Bunun daha pratik yolu yok mudur? Yani e postası sınırsız kota olsada hiç yedek medek uğraşmasa gibilerinden.

Abuabu 3 ay 1 Cevap 147 Okuma asosyal 0

Cevap ( 1 )

  1. outlook *.pst dosyasını şifresini 3. part program ile bulabilirsiniz. Outlook *.pst uzantısı şifreli ise göndermiş olduğum linkten programı indirin. https://www.tamindir.com/windows/pstpassword/ indirdikten sonra şifre kırma programını açın ve .pst uzantı dosyanızı program içinden file menüsünden ekleyin. Sizlere direk 2-3 tane outlook .pst dosyasının şifresini verecektir. İlk şifreyi denediğiniz zaman zaten pst şifresini kabul edecektir.

    Outlook yedeklemek her zaman sizlere fayda sağlayacaktır. Sınırsız e posta almak maaliyetli olabilir. O yüzden yıllık veya aylık outlook yedeği almanızda her zaman fayda var. Zaten outlook yedekleme sorununun çözümünüde sizlere gösterdim. Umarım bir daha sorun yaşamazsınız.
    Sevgiler.

    En iyi cevap

Cevap Yaz