Vodafone tavsiye paket

Soru

2 yıldır tarifeme ek satın aldığım cep telefonu ödemem Eylül ayı itibari ile son buluyor ve nihayet 300 tl ödemekten kurtuluyorum…

şimdi avantajlı bir paket seçmem lazım ama benim için en önemli olan internet paketi, sonra en son önemsediğim ise sms hakkı.

bana tavsiye edebileceğiniz ve istediğim şartlara uygun en avantajlı paket hangisi olur?

canancira 2 sene önce 1 CVP 375 Okuma acemi 0

CVP ( 1 )

 1. anladığım kadarı ile siz daha çok internet tüketenlerdensiniz….ama internetinizi hangi amaçla daha çok tüketiyorsunuz? Örneğin YouTube veya benzeri video kanalları içini yoksa sosyal medya içini?

  Mesela ben sizin yerinizde olsa şöyle yapardım: mümkün olan en uygun ve düşük paketi satın alırdım ama buna ek Vodafone un haftalık paketleri var onlardan takviye yaparak yararlanırdım….

  Mesela Video çok izliyorsanız 15 TL ücret karşılığında 1 hafta boyunca tarifenizdeki GB lardan düşmeden doya doya video izlerim, bu paketten 1 ayda 2 kez yararlansanız dahi sadece 30 tl bir ödeme yaparsınız.

  Veya daha çok sosyal medya içini GB kullanıyorsunuz? o zamanda haftalık 10 TL karşılığında Sosyal Pass isimli paketten alırdım ki bupaketten ayda 3 kez satın aldığınızda sadece 30 tl bir maliyet oluyor.

  Şimdi siz bence bütün tarifelere bakın Vodafone un, yukarıdaki şartlarıda değerlendirerek kendinizce en uygun olanı alın.

  ben mesela tatile giderken yani WİFİ ye daha az erişebileceğim zamanlarda bu paketlerden yararlanıyorum ve hiç endişe duymuyorum netim bittimi diye 🙂

Cevap Yaz