Tattoo Dövme yaptırmak istiyorum. En iyi tattoo kime yaptırılır?

Soru

Dövme, tattoo yaptırmak istiyorum. Dövme ve tattoo verebilir misiniz?

defa dövme yaptırcam ama nerde kime yaptıracağımı bilemiyorum. Biraz araştırdım ama yinede güvenemedim. Dövme yaptırıp tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Bir de dövmeyi temiz bir yerde yaptırmak istiyorum. Dövmeyi yazın yaptırmak iyi değil diye duydum. Dövme sanatçılarında kimi seçmeliyim?

 

aylinnkaraa 2 sene 2019-06-14T21:44:48+03:00 3 CVP 453 Okuma 0

CVP ( 3 )

  1
  2019-06-15T16:12:29+03:00

  Çok iyi düşünülmesi gereken bir durum, bugün yapıp, yarın sıkıldım ben bundan istemiyorum diyebileceğiniz bir durum değil. Vücudunuzu değiştirmek istediğinizden eminmisiniz? Gerçektende elinizde yada kolunuzda doğalın dışında bişey görmek istiyormuşsunuz önce buna dikkatle karar verin.

  Diyelimki karar verdiniz ve vücudunuzda farklı bir görüntü edinmek istiyorsunuz ama ne? Yazı, desen, motif, rakam, bunu seçerken bir anlam yükledinizmi, yaptıracağınız dövme sizin için ne anlam taşıyacak işte bu hususlara dikkat ederseniz sizlerin için bu sanatı vücuda işletmek daha mantık yüklü olacaktır.

  İstediğiniz sanatçıyı yada stüdyoyu ya yakınınızda ararsınız veya tavsiye üzerine bulmalısınız. Örneğin Çeşme’de tatildesiniz ve gezinirken bir tatoo stüdyosu gördünüz, hemen girip istediğiniz şeyi vücudunuza kazıtırmısınız? Ne şartlarda çalışıyorlar, acaba size dövmeyi yapan kişi ne kadar tecrübeli, hani en baştada dedik ya ‘aa olmadı hadi silelim’ gibi bir durum söz konusu  değil! Dolayısyla burda 2 seçenek varya tavsiye üzerine yönleneceksiniz yada tesadüfende bulup görmüş olsanız o stüdyo yada sanatçıyla ilgili araştırma yapacaksınız.

  Gelelim fiyatlandırmaya, bu işler mecburi değilde zevk meselesi olduğundan bu sanatçılarla çok fazla pazarlık yapma ihtimaliniz bulunmaz ama yinede pazarlık hakkınız vardır mutlaka anlaşaçaksınızdır.

  Yaptıranların yorumlarını dikkate alınız, birini size tavsiye etseler bile siz kendi araştırmanızı yapın.

  1
  2019-07-21T21:25:13+03:00
  Cevap düzenledi.

  Vücudunuz için dövme sanatçısı

  açıkçası profesyonel birini ve kaliteli hijyenik bir ortam istiyorsanız ve istanbulda dövme yaptırmak istiyorsanız sizlere kesinlikle tavsiyem West Coast Tattoo dur. Dövmeleri yapan sanatçının adı Zafer UÇAR. Adamın hem sanatı muhteşem hemde ilgi ve alakası. Hiç çekinmenize gerek kalmadan dövmenizi yaptırabilirsiniz.

  Yer olarak şubesi hem ataşehirde hemde Ümraniye de var. 5 yıldır vücuduma 3 tane dövme yaptırdım herkes bayıldı. Tavsiye ederim

  En iyi cevap
   1
   2020-07-01T06:53:04+03:00

   enseme dövme yaptırdım ataşehir dövme salonu west coast tattoo‘da Zafer Uçar diye bir dövme sanatçısı. Mükemmel birisi sanatı ve kişiliğide!

Cevap Yaz