Philips Lumea evde lazer epilasyon

Soru

Uzun süredir elektronik mağazalarda tanıtımı yapılan ve reklamlarda sıkça karşılaştığım, belkide şuan, ihtiyacı olan her bayanın en çok merak ettiği ürün olan Philips Lumea aletini araştırıyorum ve sanırım almaya gönüllüyüm! Fakat yinede tecrübe etmiş arkadaşlardan yardım ve öneri yazmalarını bekliyorum.

Philips Lumea Ne Kadar? diye sorarsanız ortalama fiyatı 4.000 TL civarı.

Tüylerin azalışını garanti eden bir yüzde sayıları varım? Kullanımı basit ve rahatmı? Estetik merkezlerinde kullanılan makinalardan çok farklımı? Acı veya yanma hissi yüksekmi?

İnternet veya mağaza fiyatları aynımı ve en uygun belirtilen rakamı nedir? Philips Lumea Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim…

philips lumea evde lazer epilasyon

romina derose 3 sene 2019-05-15T00:30:13+03:00 6 CVP 1371 Okuma 4

CVP ( 6 )

  9
  2019-05-19T23:24:45+03:00
  Cevap düzenledi.

  Evde Tüy Alma Cihazı

  Merhabalar, bende bu konuda araştırmalar yaptım ve en sonunda ürünü almaya karar verdim. Aldığım cihazın tam adı Philips Lumea Prestige BRİ 953 aldım. Cihazda 3 farklı başlık var, vücut, yüz ve hassas bölge başlığı. Öncelikle cihazı şarja takın üzerinde ufak beyaz bir ışık yanıp sönecektir, aynı ışık sürekli yanar duruma geldiğinde cihazı elektirikten çıkarıp kablosuz olarak kullanabilirsiniz demektir.

  Not: Tüylerinizi önceden bir makina veya makas yardımıyla kısaltmanız gerekecektir.

  Cihazı teninize yerleştirin ve cilt rengini okumasını bekleyin, cihaz renginize en uygun olan ışık kademesini algıladığı vakit o numara üzerinde yanıp sönmeye başlayacaktır, burada yapmanız gereken hemen 1 den 5 e kadar olan sayıların yanında bulunan onaylama tuşuna basmanız olacaktır işte şimdi cihaz kullanıma hazır!

  Epilasyon yapmak istediğiniz bölgeye cihazı yerleştirin ve atış düğmesine basın, acı bile denmeyecek kadar basit bir ışın hissedeceksiniz ve göz takibiyle hemen bir üste yada sağ veya sola cihazı kaydırarak işleme bu şekilde devam edeceksiniz. İşiniz bittikten sonra, cihazın başlığını çıkarıp basit bir nemli bez yardımıyla temizleyip kaldırmanız yetecektir.

  Estetik merkezlerinde daha önceden lazer epilasyon yapmış biri olarak aradaki farkı şöyle sıralayabilirim:

  – En önemlisi istediğiniz zaman istediğiniz yerde cihazınız sizinle böylece zaman, randevu, mekan kavramlarının hiçbirisi yok,

  – Bence KESİNLİKLE daha az acı hissediyorsunuz ki acı bile demiyorum ben, oysaki güzellik merkezlerinde bazı bölgelerde ağladığımı biliyorum

  – Son özellik ise harcadığınız para karşılığında, ticari amaçla kullanmadığınız sürece, ömür boyu sizin olacak bir cihaza sahip oluyorsunuz. Unutmayın ki  güzellik merkezlerinde sadece 6 seans işlemler için zaten bu fiyatın 4/1 ini harcamış oluyorsunuz.

  Evin konforunda kullanımı gayet kolay ve pratik bir cihaz kesinlikle alınmasını tavsiye ediyorum.

  Eğer almayı düşünürseniz ve philips lumea ne kadar diye sorarsanız bu bağlantıdan https://www.philips.com.tr/c-p/BRI953_00/lumea-prestige-ipl-tuey-alma-cihazi alabilir ve fiyatına bakabilirsiniz.

  En iyi cevap
   0
   2020-08-04T23:32:14+03:00

   sizin cevabınızdan sonra philipsin evde tüy ve kıl alma yani epilasyon cihazını aldım 10 numara. Kullandım ve resmen epilasyon merkezlerine gitmekten kurtuldum ve arkadaşıma sattım oda kullanıyor ve gayet memnun… Teşekkür ederim tekrar..

  1
  2020-06-25T14:52:04+03:00

  Philips Lumea 2020 fiyat şuan 3.104,99 TL Güzel bir makineye benziyor. Yani Erkeklerde kullanabilir bunu sadece bayanlar için değil

  1
  2020-06-26T14:42:48+03:00

  philips lumea yorumları benim için faydalı oldu teşekkür ederim spiratole. Evde Tüy Almak için biraz sizlere pahalı gelebilir alma açıkcası kolumda kıllar ve bacaklarımdaki kıllar resmen gitti. Philips Lumea lazer epilasyonu aldıktan 7 ay sonra düzenli kullandım ve resmen ama RESMEN kıl, tüy diye eserinden iz yok ve çok rahatım resmen kıl tüy çıkmıyor artık. O kadar rahatladım ki bu tür sorunlarla uğraşmıyorum.

  Bu arada şöyle bir soru gelmesin aklınıza hani cihaz ile işim bittikten sonra ne yapayım diye, şimdi annem ve ablam kullanıyor. Kesinlikle pişman olmazsınız.

  Not: Kalın kıl tüy gibi vücudunuzda olan her şeyi düzenli kullanırsanız yok eder. Ben çok faydasını gördüm.

  Önemli Not: Vücudumdaki tüm kıllar gitti ama suratımdaki bıyık alanı ve cenede bulunan tüyler için azalma oldu ama yok etmedi (bilginiz olsun!)

  Ama kesinlikle tavsiye ederim…

  1
  2020-07-01T06:32:03+03:00

  deneyelim bakalım gerçi bu pandemi vakti bu kadar parayı vermek biraz yüksek gelir ama philips lumea yorumlarına baktığım zaman alınır ve ömür boyu rahat edilir gibime geliyor.

  0
  2020-08-04T23:24:08+03:00

  bu yazıyı okuduktan sonra Covid-19 çıkmadan önce almıştım ve gayet tüyleri ve kılları alıyor ve resmen 4-5 ay kullandım artık bacaklarımda ve kollarımda kıl kalmadı. Mutlaka alın pişman olmazsınız.

Cevap Yaz