Philips Lumea evde lazer epilasyon

Soru

Uzun süredir elektronik mağazalarda tanıtımı yapılan ve reklamlarda sıkça karşılaştığım, belkide şuan, ihtiyacı olan her bayanın en çok merak ettiği ürün olan Philips Lumea aletini araştırıyorum ve sanırım almaya gönüllüyüm! Fakat yinede tecrübe etmiş arkadaşlardan yardım ve öneri yazmalarını bekliyorum.

İlgilendiğim epilasyon makina modeli : Philips Lumea Prestige, ortalama fiyatı 4.000 TL civarı.

Tüylerin azalışını garanti eden bir yüzde sayıları varım? Kullanımı basit ve rahatmı? Estetik merkezlerinde kullanılan makinalardan çok farklımı? Acı veya yanma hissi yüksekmi?

İnternet veya mağaza satış fiyatları aynımı ve en uygun belirtilen rakamı nedir?

romina derose 6 ay 1 Cevap 260 Okuma 3

Cevap ( 1 )

 1. Cevap düzenledi.

  Ev için epilasyon makinesi

  Merhabalar, bende bu konuda araştırmalar yaptım ve en sonunda ürünü almaya karar verdim. Aldığım cihazın tam adı Philips Lumea Prestige BRİ 953 aldım. Cihazda 3 farklı başlık var, vücut, yüz ve hassas bölge başlığı. Öncelikle cihazı şarja takın üzerinde ufak beyaz bir ışık yanıp sönecektir, aynı ışık sürekli yanar duruma geldiğinde cihazı elektirikten çıkarıp kablosuz olarak kullanabilirsiniz demektir.

  Not: Tüylerinizi önceden bir makina veya makas yardımıyla kısaltmanız gerekecektir.

  Cihazı teninize yerleştirin ve cilt rengini okumasını bekleyin, cihaz renginize en uygun olan ışık kademesini algıladığı vakit o numara üzerinde yanıp sönmeye başlayacaktır, burada yapmanız gereken hemen 1 den 5 e kadar olan sayıların yanında bulunan onaylama tuşuna basmanız olacaktır işte şimdi cihaz kullanıma hazır!

  Epilasyon yapmak istediğiniz bölgeye cihazı yerleştirin ve atış düğmesine basın, acı bile denmeyecek kadar basit bir ışın hissedeceksiniz ve göz takibiyle hemen bir üste yada sağ veya sola cihazı kaydırarak işleme bu şekilde devam edeceksiniz. İşiniz bittikten sonra, cihazın başlığını çıkarıp basit bir nemli bez yardımıyla temizleyip kaldırmanız yetecektir.

  Estetik merkezlerinde daha önceden lazer epilasyon yapmış biri olarak aradaki farkı şöyle sıralayabilirim:

  – En önemlisi istediğiniz zaman istediğiniz yerde cihazınız sizinle böylece zaman, randevu, mekan kavramlarının hiçbirisi yok,

  – Bence KESİNLİKLE daha az acı hissediyorsunuz ki acı bile demiyorum ben, oysaki güzellik merkezlerinde bazı bölgelerde ağladığımı biliyorum

  – Son özellik ise harcadığınız para karşılığında, ticari amaçla kullanmadığınız sürece, ömür boyu sizin olacak bir cihaza sahip oluyorsunuz. Unutmayın ki  güzellik merkezlerinde sadece 6 seans işlemler için zaten bu fiyatın 4/1 ini harcamış oluyorsunuz.

  Evin konforunda kullanımı gayet kolay ve pratik bir cihaz kesinlikle alınmasını tavsiye ediyorum.

  Eğer almayı düşünürseniz direk https://www.philips.com.tr/c-p/BRI953_00/lumea-prestige-ipl-tuey-alma-cihazi sayfasından alabilirsiniz

  En iyi cevap

Cevap Yaz